Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 éves nőként családot...

23 éves nőként családot alapítani egy 40 éves férfival? Mit gondolnátok, ha a környezetetekben történne?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk, miután lediplomáztam szeretnénk esküvőt és gyerekeket. Neki már van egy. Egy éve vagyunk együtt, fél éve nála is lakom. Egy év múlva diplomázok.
2014. júl. 12. 18:09
1 2
 11/15 ivilicious ***** válasza:
Én most lettem 21,párom 31, ez így tökéletes, ha 40 lenne is jó lenne. kibulizták magukat, meg minden, nem?:) sosem kéne velem egy idős.
2014. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az én kedvesem még most is jár bulizni, jelenleg is a Balaton Soundon van. :) Szerintem ő sosem fogja kibulizni magát, viszont engem ez egyáltalán nem zavar. Én is szeretek szórakozni, külön-külön és együtt is el szoktunk járni. Én most nem mentem velük, mert a barátnőm lemondta, csak pasikkal pedig nem volt kedvem.
2014. júl. 13. 14:53
 13/15 anonim ***** válasza:

En 26 eves vagyok a ferjem pedig 42,most varjuk az elso babankat,szombatra vagyok vele kiirva.

Nem tapasztaltam azt,hogy barki is rossz szemmel nezne rank a kor kulombseg miatt,vagy is volt par ember akinek nem tetszett,de nem foglalkoztunk vele kolunosebben.

Nekunk az szamitott,hogy szeretjuk egymast es harmoniaban tudunk egyutt elni.

Ha teged ez a kapcsolat boldogga tesz,akkor ne foglalkozz masok velemenyevel :)

2014. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sok boldogságot, és jó egészséget a babának! :)
2014. júl. 15. 09:17
 15/15 anonim ***** válasza:
alapvetően a férfiak később érnek meg, ez tény. én 24 vagyok a vőlegényem 35 éves és már van egy 7 hetes fiunk :) jártam én is velem egykorú illetve pár évvel idősebb fiúkkal, de esküszöm mintha az öcsémet pesztráltam volna.. ne foglalkozz a negatív véleményekkel, a lényeg, hogy szeressen, tiszteljen és ez legyen kölcsönös.
2014. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!