Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor ér véget a "Mindent a...

Mikor ér véget a "Mindent a számba veszek" korszak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

az enyémnek nem is volt ilyen időszaka

de általában 0-2 esetleg 3 éves koráig

2014. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

Lányoknál remélhetőleg a párkapcsolatokig, sőt azután is kitart ez a korszak... :-D


(Egyébként valóban 3 éves kor körül szokott szép lassan elmúlni. Addig viszont mindent ki kell próbálni! :-))

2014. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Fiam van!! :)
2014. júl. 13. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A fiamnál 1 évesen elmúlt. Nem tiltottuk neki hogy bármit is a szájába vegyen, hanem utálkozva mondtuk neki hogy fúúúj, ez gusztustalan, nem finom stb, és szépen abbahagyta. Szerintem gyerekfüggő, az egyidős unokatesó még 2 évesen is a szájába vesz dolgokat (kutyakaja).
2014. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Változó.

A fiamnak nem volt ilyen korszaka, még a hűtőrágókát sem akarta a szájába venni, nem hogy mást.

Az unokatesója viszont még 4 évesen is mindent a szájába vesz, azért nem kaphat legót (még a duplot is rágcsálja), a kisautók kerekeit folyamatosan a szájából kell kivenni...

2014. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 éves kora után röviddel elhagyta nagy százalékban. mostanában olyat csinál hogy például kis darabokat kirág a polifomomból :-D 20 hós. de amúgy nem "vizsgálja" már így a dolgokat.
2014. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fiam is 1 éves kora után valamikor szokott le róla. Pontosan nem tudom, de mikor tudatosult bennem, hogy már nem csinálja, nagyon boldog voltam. Előtte mindent megkóstólt, még a hajamat is rágta. :)
2014. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát valakinél sose :):) remélem érted
2014. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!