Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy nem szeretném, hogy bent legyen a szülésnél?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretne bent lenni és megbántani sem akarom.
2010. jan. 8. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam az enyémnek, hogy nem szeretném, ha másképp látna, mint ahogy eddig, hanem maradjak meg számára szexi nő, ne szülő asszony.
2010. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen én is pont ezért nem szeretném. Félek, hogy ezért megbántódik mert látni szeretné ahogy az ö gyereke világra jön :(
2010. jan. 8. 12:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is megmondtam a páromnak, hogy én jobb szeretném ha nem lenne bent a szülésnél. Szerintem ez a legcélravezetőbb. Akkor te vagy fontos és nem az hogy mit szeretne a párod. Engem megértett a párom és nem is volt bent. Azóta szmár megszületett a második. ott már fel sem merült a kérdés., hisz akkor már ó mondta hogy nem jönne be ha nekem nembaj. Hát nem volt baj. A párodnak meg kell értenie hogy az egy olyan intim szféra, amit nem akarsz hogy lásson. Hisz én állítom mindent lehet mondani egy szülésre csak azt nem hogy szép a folyamat.
2010. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Az én párom abszolut nem bánta meg, hogy bent volt velem. Nagy élmény volt mindkettőnknek, és sok erőt adott nekem. És amitől Te tartasz: mai napig ugyanúgy kíván, sőt!

Gondold át!

2010. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Kedves utolsó, nem vagyunk egyformák, ahogy a férjeink sem.

Nem az volt a kérdés, hogy bemenjen-e a férje a kérdezőnek.

2010. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nálunk is bent volt a férjem és végignézte a fejtető megjelenésétől amíg ki nem bújt. nagyon szerette volna látni ahogy akisfia a világra jön. életében nemsokat lát az ember ilyet...Ő azta mégjobban felnéz rám és ami a szexet illeti jobb mint valaha....

ja és sokat segít lelkileg is hogy bent van az emberrel az akiben a legjobban bízik, ugyanis a szülés egy olyan kiszolgáltatott helyzet, amiben jobb ha van egy olyan eber aki fogja a kezed...és az nem a szülésznő, hanem a párod..

szerintem is gondold át! jól fog esni ha foghatod a kezét. ja és ha nem akarja, akkor nem lát semmit a párod.... Odaül a fejedhez háttal az egésznek és kész. Szerintem Ő is megérdemli, hogy láthassa a pár másodperce kibújt kisgyerekét.....

2010. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

13.07-esnek!

itt nem a férj nem akar bemenni, hanem az anyuka nem szeretné.... mi csak azt írtuk le, hogy miért jó ha beengedi......

nem kell megszólni a másikat. mindenki elmondhatja a véleményét, vagy nem? ha már nem egyezik, akkor rá kell szólni?....nem

2010. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

miért nem szép folyamat a szülés???jázusom....

a világ legszebb dolga ahogy egy kisbaba a világra jön és aki ezt nem így látja, háát... meg kell látni a szépet... mitől nem szép?attól hogy szenvedünk, sírunk, fáj,véres?na és még sorolhatnám... ezek mind mellékes dolgok... a végeredmény csodálatos... és ahogy kibújik és a szemünkbe néz ....

na nem ragozom tovább, szerintem szép dolog...

akik írták hogy a párjuk bent volt, azoknak igazuk van. Vannak ilyen emberek és olyan emberek.....más nézeteket vallunk, de őket is meg kell hallgatni.

2010. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
ha be akar menni akkor miért KELL ŐT ETTŐL MEGFOSZTANI?nincs joga hozzá? ő "csinálta", nem? szerintem ez ÖNZŐ dolog a kérdezőtől. ha igazán szeretik egymást akkor ez nem is lenne kérdéses dolog.....Szerintem....
2010. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

A végeredmény a világon a legszebb dolog, DE én nem láttam semmi szépet abban a folyamatban amíg oda nem adták a picit. Szerintem sem vagyunk egyformák. Viszont szerintem ha az anyuka nem akarja hogy bent legyen a párja akkor azt tiszteletben kell tartani, ugyanúgy mint azt is ha éppen az apuka nem akar bemenni. Mi olyan beállítottságúak vagyunk hogy 1 percig nem volt kérdéses hogy apás szülés lesz- e vagy sem. Nem lett az és akkor ott abban a helyzetben nekem egyáltalán nem hiányzott. Tartsuk tiszteletben mindenki döntését.

(második voltam)

2010. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!