Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne, ha a...

Nektek rosszul esne, ha a férjetek ilyet mondana? Azt mondta, ha visszamegyek dolgozni, akkor egy csomó edényt kidobál majd a konyhából és akkor "rend és tisztaság" lesz.

Figyelt kérdés
Ok, hogy nem olyan a ház és a háztartás, mint a gyerekek előtt volt, de igyekszem, 2 szintes nagy házat kell rendben tartanom. Vannak edények, amiket ritkán használok, de nagy a konyhaszekrény, elférnek, nem dobnám ki a wokot pl, ritkán használom, tény, de használom.
2014. júl. 15. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A férfiaknak nagyon nagy tud lenni a szája, miközben nem csinálnak semmit. A férjem is nagyon tudja osztani az észt, de gyorsan le szoktam ezt rendezni. Nem kell vele törődni.
2014. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is szokott ilyet mondani, de en is lerendezem mint az első írta. A te esetedben biztos hideget kapna vacsorára, es ha zsortolodne, akkor mondanám hogy sajnos nincs mivel főzni mert eltűntek az edenyeim. De valószínű, hogy visszakézből azt válaszoltam volna neki, hogy rosszul felszerelt konyhában nem főzök, igy gondolja meg mi a jobb. Sajnos nagy a szám.
2014. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Rólam ezek a beszólások leperegnek, bár általában nem szemétségből mondja ezeket a férjem hanem naivitásból. Ikerterhes vagyok, tegnap például valami kapcsán előadta hogy miért ne lenne nekem időm majd főzni kétnaponta ha meglesznek a babák, az elején úgyis csak alszanak. Erre már nem mondtam semmit csak hangosan felröhögtem :DD


Szóval ne vedd magadra, a férjednek meg küldöm ezt a szakállas viccet:

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba, még nagyobb rendetlenség fogadja.

Egy csillár leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve.

A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek.

A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...

Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon, ruhadarabokon és egyéb akadályokon) aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.

A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden, a WC-papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...


Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.

És a feleségét ott találja az ágyban, édesen összekucorodva, egy könyvvel a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:

- Szia drágám, hogy telt a napod?


A férj dühösen nézi:

- De mi a fene történt ma itt?


A feleség ártatlanul:

- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy mi a f..szt csinálok egész nap?


Férj még dühösebben:

- Persze,... ÉS???!


Ekkor a feleség édesen rámosolyog:

- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

2014. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
A kezébe nyomnék egy szemeteszsákot és felkiáltanék: de jó! Soha többé nem kell főznöm! A porszívót, a felmosót is dobjuk ki, oké?! Ja, meg a vasalót! A vasalót most! A mosógép is a helyet foglalja!
2014. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
ez cuki:)
2014. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!