Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fullos nagytakarítás takarítóc...

Fullos nagytakarítás takarítócéggel, mielőtt hazahozom a babát a kórházból? A férjem szerint túlzás, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Most vagyok 30 hetes, és arra gondoltam, hogy amikor majd bemegyek a kórházba szülni, kellene hívni egy takarítócéget, hogy teljes tisztaság várja itthon a babát, mikor hazahozzuk.


Most sincs persze mocsok, de például a konyhaszekrények tetejét már nem tudom lemosni, mert nagyon magasan vannak, és ablakpucolást sem vállalnék már be ilyen nagy pocakkal, meg nehezen elérhető helyeket sem tudok letisztítani, mint például a tűzhely mögött, stb.


A férjem szerint ez túlzás, és én aggódom túl a dolgot.

Igazából a terhességem előtt nem zavart, ha egy napig nem volt elmosogatva, vagy ha volt egy kis por a lakásban, de mióta babát várok, nagyon durván tisztaságmániás lettem.


Szerintetek is túlzás ez az elképzelés, vagy pedig igazam van?



2014. márc. 26. 10:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit túlzás lenne nekem. De ha jobban érzed magad tőle, akkor legyen! :) Esetleg a férjeddel ketten nem tudnátok megcsinálni? Családépítés :D
2014. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
nagyon túlzás. nem kell annyira túlfélteni. a steril környezettől csak kevésbé lesz ellenálló
2014. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Fészekrakó ösztön a te nagy bajod. :D Nekem is ez volt, évente egyszer mostan függönyt, terhesen 5 szor. :D Nem is gondoltam ilyen cégre , de már bánom, mert nekem is ezt kellett volna tennem. Ha anyagilag megengedhetitek szerintem jó ötlet.
2014. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom ez nagyon túlzás, szinte már beteges.
2014. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Túlzás. A szekrény tetejét törölje le a férjed. Elég ha le van törölgetve meg felmosva, elmosogatva. Minek takarítócég? Az sem foghónapokig tartani.
2014. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mondom, amit bírok, azt megcsinálom, de létrára mászni meg fizikailag nagyon megterhelő dolgokat csinálni már nem merek ekkora pocakkal.


A férjemet meg nem szeretném ezzel terhelni, így is rengeteget dolgozik, inkább pihenjen hétvégén. :) Meg amúgy sincs valami nagy gyakorlata a takarításban, biztos lenne kivetnivaló a munkájában. ;)

2014. márc. 26. 10:22
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
Kicsit túlzás :)szerintem steril környezet nem kell a babának ;)...viszont,ha belegondolok,hogy gyerek mellett mikor jutottam oda,hogy nagytakarítsak...és anyagilag is megteheted,akkor szerintem nyugodtan hívj csak takarítócéget. :)
2014. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok. Nem a baba miatt kell a tisztaság, mert valóban nem jó ha sterilen tartod. De magad miatt én abszolút megértem a problémádat. A baba után úgy sem lesz időd soha többet rendesen kitakarítani, legalább egyszer az életben legyen ki takarítva rendesen.
2014. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Amennyiben téényleg nem okoz gondot kifizetni én jó ötletnek tartom. Nálunk van standard takarítónő, ha nagytakarítás kell, akkor hívok mellé még egy embert. Ez lesz szülés előtt is.
2014. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem túlzás,ezzel csak ártasz a gyereknek,miért nem sterilizáltatod a lakást és teszed buborékba??
2014. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!