Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltunk grill partin és az...

Voltunk grill partin és az anyuka a 3 éves kislánya előtt úgy vedelte a féfiakkal a pálinkát hogy hihetetlen. Exelgette mind a férfiak. Ez normális?

Figyelt kérdés
5 után ment megfürdetni a kislányát és lefektetni. milyen szülő az ilyen ?
2014. júl. 15. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért annyira nem vedelhetett ha ötkor elment, hogy a gyermekét megfürdesse és lefektesse. Nincs ezzel probléma elvégre party volt. A gyerkőc meg még semmit nem fog fel ebből max anyuci sokat nevet és ez jó. Amíg a kontroll megvan semmi gond nincs ha picit pálinkázik vagy sörözik egy nő. "Exelgette mind a férfiak." Ezt a mondatot nem értem.
2014. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ez egy laza anyuka, aki szerencsére nem olyan begyöpösödött, mint "egyesek" és tud kikapcsolni.

Én sem értem az exelgette mondatot.

2014. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged?? Szerintem sem nagy baj ha néha bulizik ha ez minden napos lenne akkor kéne csak aggódni!!
2014. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki annyit igyon amennyit gondol, semmi kozom hozza. Ha el tudta latni a feladatat akkor gondolom azert olyan sokat nem ivott. Ettol fuggetlenul meg lehet jo anya. Gondolom nem minden nap iszik.

Esetleg irigyelted tole? Vagy miert minosited ennyire? Szerintem ez sem szep dolog ha igy beszelsz vkirol. Igaz nem szep egy ittas no, de manapsag mar ne szamitson bibliai csodanak.

2014. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vedeltél?


ő legalább elment és elrendezte a gyereket, amit sok anyukáról nem lehet elmondani, ha ők szórakoznak, akkor a gyerek simán fent van bármeddig, mert ők jól akarják érezni magukat, és az a fontosabb.

2014. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Exelgette mint a férfiak talán azt jelenti hogy betörölte a pálinkát mit a férfiak?!Ez csak tipp :)
2014. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom hajnali ötkor.
2014. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mármind 5 feles után met fürdetni és altatni. 8 orakor egyébként
2014. júl. 15. 19:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a maga életével... tudod. Milyen ember az olyan, aki mások életét kritizálja ismeretlenül? Nem tudhatjuk, mi van a háttérben. Mindig lehet olyan okot mondani, hogy ez érthető, akár azt is, hogy tele a nő töke azzal, hogy egész héten melózik, és most az egyszer pár órácskára szeretett volna lazítani, vagy egyszerűen csak elszaladt vele a ló és a kontroll, mert rég nem tudott lazítani,nem tudja, hogy engedje ki a gőzt. Egy alkalom után ítélkezni elég primitív dolog. Gondold végig az életed és biztos,hogy kapásból találsz 10 olyan dolgot, amit neked sem kellett volna megtenned, mégis megtetted. Ettől függetlenül nem szép dolog alkoholt inni gyerektársaságban, de az élet nem fekete vagy fehér.
2014. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is jól éreztem magam valamelyik este. Átjött egy barát hozzánk, iszogattunk. Tudod kell egy kis lazítás, mert különben befásul az ember, ha monoton egyfolytában ugyan azt csinálja. Nem érzem ettől rossz anyának magam, nem verem, nem ordítok a gyerekemmel stb..
2014. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!