Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Horvátországban lehet kapni...

Horvátországban lehet kapni valamilyen babavizet, ha igen, melyiket? És még néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Split, Podstrana strandjai milyenek? Hirtelen mélyülők, kavicsosak, homokosak, aprókavicsosak, sziklásak? Kell tartani medúzáktól és egyéb veszélyesebb tengeri herkentyűktől? Rovarokból sok van? 3-5 éves gyerekekkel mire kell figyelnem?

Köszönöm a tapasztaltabbaknak...



2014. júl. 15. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésedre tudok válaszolni. Patikában lehet kapni babavizet Ho.-ban. Azt hogy máshol is lehet-e venni, azt nem tudom.
2014. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. júl. 15. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A Jana az horvát víz, gondolom ott is lehet kapni. Horvátország azért nem a világ vége, kavicsos tengerpartra mindenképp készülj, és szerintem rádfér egy utikönyv is....
2014. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

splitnél van kavicsos is, meg homokos is, attól függ merre mész. horvátban is lehet venni babavizet, ők gyártják a Janát, ahogy az előző válaszoló is írta. 2 évvel ezelőtt 3-4 kuna volt egy. Érdemes venni a gyerekeknek vízicipőt, mert akadnak tengeri sünök a part mentén, magatoknak se felejtsétek el, mert belelépni egy sünbe fájdalmas, és a kavicsos résznél sem lesz gond. :) Itthon is nézhettek ilyen cipőt, de horvátban sem olyan drága, 1-2ezer forint között van a bazároknál.

Nemtudom mennyire tudtok horvátul, adok egy kis segítséget ha nem gond. :)

Hvala- köszönöm

molim- kérem

dobre- jó

dobre jutro - jóreggelt

jabuka- alma

pivo- sör

meni- étlap

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 - jedan, dva, tri, csetiri, pét, sészt, szedam, osam, devet, deset.

ha például 20-at szeretnél mondani akkor mindig a deset van a végén. dvadeset a 20. ha pl 15, akkor petnaest.

20 után ha nem kerek számot mondasz, akkor ha pl 23, akkor dvadeset tri.

Bonyodalom mentes és kellemes nyaralást kívánok! :)

2014. júl. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kedves 2-es, fogalmam nincs, és bevallom semennyire nem érdekel, hogy a Jana horvát víz-e. Így, hogy te ennyire művelt vagy, most már megvilágosodtam. Ennyiben hasznos, hogy az biztos lesz ott "gondolom".:) Útikönyvem van, csak azok az infok nincsenek benne pl. amiket kérdeztem, és arra ugyan te sem tudtál válaszolni, de kösz az oktatást. Biztos, van akinek ez bejön. Szép estét!:)

2014. júl. 16. 19:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs, 3. válaszoló, a 2. egy kommentem volt.
2014. júl. 16. 19:03
 7/8 A kérdező kommentje:

Néhány info, valakinek hasznos lehet:


1. Semmilyen babavíz nem kapható szupermarketben, patikában nem néztem. Csak sima Jana ásványvizük van, 4-féle boltban is néztem. (hiába horvát, erről ennyit)

2. Rengeteg volt a szúnyog, mindenképp vigyetek elektromos riasztót, és sprayt is. Darázs és hasonló nem nagyon volt.

3. Teljesen zárt vízi cipő nagyon hasznos, sok a tengeri sün, és szúrósak a kövek. De a víz szuper! :)

2014. aug. 5. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapható babavíz, de mindegy....
2015. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!