Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vártátok, hogy visszamehessete...

Vártátok, hogy visszamehessetek dolgozni a gyerek (ek) től vagy maradtatok volna még inkább otthon?

Figyelt kérdés
Mennyi időt töltöttetek otthon?
2014. júl. 21. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nagyon várom! Még egy darabig itthon leszek, de 2 évesen megy bölcsibe. Most 19 hónapos. Az itthon töltött idő ébresztett rá arra, hogy én nem vagyok egy otthonülö típus. :)
2014. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Sokat voltam itthon. A kicsi 2 éves, a nagyobb 3 és fél. Fél év múlva a kisebb is megy oviba. Nem várom. Imádok velük itthon lenni. Most is csak 1-2 évet fogok dolgozni, utána remélem jön a következő baba.
2014. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindhárommal itthon voltam 3 évig, nagyon-nagyon élveztem. Nem mondom, hogy minden könnyű volt,de újra így tennék.
2014. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos a fiam, és annyira várom már, hogy visszamehessek dolgozni! Imádom a fiam, de valahogy hiányzik a világ... Az ingerek, az emberek...

És néha azt látom a fiamon is , hogy sok belőlem neki... :-)

2014. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én ugyan úgy vagyok mint a 4-es 15hónapos a kislányom de már várom hogy mehessek vissza dolgozni, mert hiányzik a légkör a jó társaság. meg én nem az a típus vagyok aki évekig itthon tudna lenni. pedig szeretem és szeretek a kislányommal foglalkozni. elvileg szeptembertől megyek vissza :)
2014. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 éve vagyok itthon, két hét múlva megyek vissza dolgozni, a hátam közepére sem hiányzik az egész. A nagy már egy éve ovis, de csak heti háromszor járt eddig családi napközibe, a kicsi jövő héten kezdi a bölcsit. Komolyan sírhatnékom van, ha arra gondolok, hogy ez az utolsó együtt töltött hetem vele.

Nyilván az is hozzájárul ehhez, hogy a régi munkahelyemre megyek vissza, ami egyrészt elég messze van tőlünk, másrészt nem is szerettem ott dolgozni. Kerestem hónapokig más munkát, de nem vettek fel sehová, azt pedig sajnos nem engedhetjük meg magunknak, hogy itthon üljek hónapokig gyesen, amíg nem jön szembe az álommeló.

Közben persze vigasztalom magam, hogy nagyon jó lesz a gyerekeknek a közösségben, nekem felnőttek között, és hogy örüljek, hogy ez legalább van, milyen sok a munkanélküli vagy kényszerűen gyesen tengődő kisgyerekes anyuka. Szóval próbálom pozitívan felfogni, csak nem mindig sikerül...

2014. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Változó.. egy éves, én most kezdem igazán élvezni az itthon létet, már lehet vele sok fele mászkálni, egyre ügyesebb, szinte minden héten mutat valami új dolgot, stb-stb.. most úgy zajlik az élet és már nem érzem magam annyira bezárva a négy fal közé... de azért hiányzik persze a társaság... de fél éve még azt hittem egy éves korára megőrülök, ahhoz képest tök jól érzem magam most itthon... :)


Mondjuk én viszonylag hamar 1,5-2 éves korában tervezek visszamenni részmunkaidőben... nyilván ha az lebegne előttem, hogy még több évig itthon leszek, akkor más lenne a helyzet.

2014. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekkel 2 évet voltam otthon, és mindkettővel szerettem volna még maradni. Szeretem a munkámat, és szuper a bölcsi is, de azért jó lett volna még egy kicsit velük.:)
2014. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!