Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nagyszülők akartok...

Milyen nagyszülők akartok lenni és milyenek semmiképp?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd az idő eldönti, ezt nem lehet megmondani előre. Attól is függ milyen lesz a mennyemmel a kapcsolatom, meg hogy akarnak e egyáltalán gyereket.
2014. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hű, messze van még... :)


A szülők által megengedett kereteken belül(!!!) jól el fogom kényeztetni az összes unokámat... ez a tervem :) Én leszek a jó nagyi, akihez mindig lehet menni sütit enni, hancúrozni, mesét hallgatni arról, hogy milyenek voltak a régi idők.


Mindezt persze úgy, hogy tartom magam a szülők nevelési elveihez és nem szólok bele... (nno igen ez a része nem szokott menni a nagyiknak, remélem nekem menni fog :) )

2014. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Hogy milyen nem akarok lenni? A fentiek ellentéte:

A nagyi aki mindent tud, mert ő már felnevelt x gyereket.

A nagyi, akinél nem lehet semmit csinálni, mert tönkremegy a drága étkészlete.

A nagyi aki öreg és már nem tud/hajlandó gyerek módjára gondolkodni...

És a leges legrosszabb:

A nagyi aki (apa anyukája) és állandóan szidja anyát...


Ilyen nem akarok lenni. :)

2014. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem én döntöm el, hanem a körülmények, de virágkertben kertészkedő, sütisütő, ápolt, DE mindemellett modern, akihez bármikor mehetnek az unokák, mindig ölelő karokat találnak.


Külsőre enyhén telt, puha nagyi szeretnék lenni, semmi esetre sem kövér, vagy aszott.

2014. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagyszülő szeretnék lenni, akinek nem befolyásolja az unokájával (és a felnőtt gyerekével) való kapcsolatát az, hogy milyen a kapcsolat a gyereke házastársával.
2014. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyrészt mi döntjük el, hogy milyenek AKARUNK lenni, az más kérdés, hogy ebből mi fog megvalósulni. Azt a körülmények befolyásolják. Nyilván még nem tudjuk, hogy milyenek leszünk.:)
2014. júl. 23. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Na megint egy anyós szidó kérdés. Anyósod nem úgy ugrál ahogy fütyülsz kérdező, vagy mi értelme megint ennek a kérdésnek?
2014. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, mi bajod van, rossz anyós vagy? Vagy leszel...:)

Miért kell rögtön erre gondolni, hol szidtam az anyósomat, idézd már! Ha unatkozol, ne velem kötekedj, menj neki a menyednek! :)

2014. júl. 23. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon korai lenne mennyem lenne, mivel 3 éves csak a gyerekem. Te is tudod, hogy ez pont erről szól mert más értelme nincs az ilyen kérdésnek. Alig várod, hogy valaki elkezdje szidni az anyósát aztán oldalakon keresztül gyűlölködjetek.
2014. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én olyan szeretnék lenni, akire mindig lehet számítani. És az nagyon tetszett, amit írt valaki, hogy függetlenül a gyerekem házastársával való kapcsolattól legyek jó nagyszülő, ez nagyon fontos. Sokan összekeverik az "anyóskodást" a "nagyszülőséggel", ahogy a szegény kötözködő válaszoló is.

Jó lenne sokáig egészséges, belevaló nagyinak lenni, aki sokmindent tud a gyerekekkel együtt csinálni. Nekem idős nagyszüleim voltak, de nagyon édesek, sokat voltam velük. Rengeteget kaptam tőlük. Az én gyerekeim is az ő nagyszüleiktől. Szeretném a jó dolgokat továbbvinni, a rosszakat meg javítani. Segítenék, ha kell, része szeretnék lenni az életüknek. Nálunk nincs kritizálás, beleszólás, azt én se csinálnám.

2014. júl. 23. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!