Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak hogy alakult ha volt...

Másnak hogy alakult ha volt ilyen helyzetben? Másfél éves fiam belebolondult a lovakba?

Figyelt kérdés
Àllandòan a lovakrat emlegeti,mindenhol keresi.a tv-ben látott egy műsort azòta nem birni vele.ha odaadok neki egy ùjságot egyből keresi a lovacskár.fektessek rá nagyobb hangsùlyt a mindennapokban?vagy kinövi?esetleg lesz jövője ezzel kapcsolatban?járunk lovakat nézni de ráülni nem akar.mit csináljak hisz még olyan pici.de úgy tűnik neki komolyak a szándékai a lovakkal.voltatok hasonlò helyzetben?
2014. júl. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam kb ilyen idősen kezdett érdeklődni a dinoszauruszok és úgy általában az állatok iránt. Most 3,5 éves, még tart a szerelem. Rengeteg dinója van, sokat fel is ismer. Csak állatos, dinós könyveket, műsorokat néz. Ha látok jó áron ilyen könyveket meg szoktam venni neki és gyakran járunk állatkertbe, amit imád. Egyre jobban, szóval nem hiszem hogy mostanában ki fogja nőni. :)
2014. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a váladzt.akkor én is nagyobb hangsùlyt fektetek a lovakra.ezutàn is el fogom vinni lònézőbe.hàtha idővel bátrabb lesz és elkezd lovagolni..vagy nem is tudom...de remélem megéri majd
2014. júl. 25. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell elégíteni az érdeklődését aztán majd később kiderül mennyire valós a dolog... Barátnőm kislánya is oda van értük a szobába már nem lehet beférni a póniktól lovaktól annyi van neki... :D de komolyan elképesztő... szóval nincs ezzel semki baj... örülj neki hogy érdekli valami sok kisgyerek hamar megunja a dolgokat..
2014. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az unokatesóm is ugyanígy volt, egész kicsi korától a ló volt a mindene. Nem kifejezetten erősítettek rá a szülei, de persze nem is tiltották, lovas sportokra járt már később iskolás korában, ilyesmi. Ő végül nem nőtte ki, most 30 lesz és a szakmája és a munkája is a lovakkal kapcsolatos, meg persze hobbinak is megmaradt, van saját lova, versenyez, szóval neki ez már egy életre szól.

Ilyen kicsiként nem kell még vele nagyon foglalkoznod, majd később elválik milyen komoly lesz a szerelem.

2014. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hm...az emlékek" nálam is így kezdődött és nem nőttem ki. Szerintem még felesleges lóra ültetni, nagyon picike még és ugye bár a ló bármitől megijedhet, az ilyen picik meg még vezetés mellett is nagyot tudnak esni. Olyan három éves kortól ellehet kezdeni a lovaglást ha szeretné, de még inkább csak egy két hetente és vezetéssel. Ha majd elmúlt hat éves és még mindig szeretné, akkor már lovardában is foglalkoznak vele. Előfordulhat hogy kinövi lehet amit látott ilyen hatással volt rá végül is a lovak figyelem felkeltőek. Lehet később majd a foci vagy egyéb után fog érdeklődni. Ha viszont tényleg ennyire szereti őket érdemes szoktatni aztán majd eldönti mit akar :)Mindenesetre kívánom hogy találja meg azt a sportot amiben igazán ön maga lehet ;)
2014. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!