Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák! Terhesség, szülés...

Anyák! Terhesség, szülés utáni változások?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sok kusza információm van arról, hogy terhesség és szülés után miben változik a női test. Aki szült már és van kedve, légyszi válaszoljon az alábbi kérdéseimre:

1. Mennyit híztál, szülés után mennyit adtál le és mennyi idő alatt?

2. Változott-e a hüvely mérete, formája, viselkedése szex közben és HA visszaállt a régi rend, az mikor volt?

3. Tényleg megnyúlik a mell szoptatás alatt vagy után?

4. Van aki visszanyerte eredeti alakját csípőben és hasban?


Nem ettől függ hogy fogok-e szülni csak érdekel a nők valódi személyes tapasztalata.


2014. júl. 26. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindkettőnél 17kg,az elsőnél 2 hónap múlva,már semmi nem volt ratam,sőt -1kg lement.A második után még van rajtam 3-4 kg,pedig már 2 éves a fiam


2.Szűkebb lett.


3.Igen,sajnos.


4.Én nem,de több ismerősöm is van aki igen,pedig mindegyik több gyerekes.

2014. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

1. semennyit nem híztam, 2 kilóval kevesebbel jöttem ki a kórházból, mint terhesség előtt

2. semmit, ugyanolyan, mint előtte

3. nekem nem, mert eredetileg is hatalmasak, így a tej miatt sem növekedett meg

4. én szoptatás alatt híztam, ezt másfél éve sem adtam le :((

2014. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. a szülés után 14 kiló maradt rajtam, amit kb 10 hónap alatt adtam le.

2. Császáros voltam, így a hüvelyem nem változott, viszont érdekes, hogy az első jó pár együttlét még így is fájdalmas volt. (egyébként meg az első terhességem óta sokkal jobb a szex:))

3. Nem sokáig tudtam szoptatni sajnos, de a mellem már nem áll úgy mint "Katiba a gyerek". :) De ez főként a marha nagy hízásnak, majd fogyásnak köszönhetem.

4. A hasamon maradt felesleg, viszont máshol soványabb lettem. Így lettem végül ugyanannyi kiló, mint terhesség előtt.


Most várom a második babámat. Kíváncsi vagyok, hogy alakulnak majd a dolgok.

22 hkm

2014. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

1, én is vékonyabban jöttem ki a korházbol, konkrétan - 6 kg-val

2, ugyanolyan

3, nagy volt a mellem, maradt is akkora, nincs változás

4, jelenleg keskenyebb, 4 honapja szültem

2014. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1. A terhesség végére 19 kg lett rajtam pluszban, de nagyon vizesedtem, szülés után közvetlenül már csak 5 kg maradt rajtam, ami 3 hónap alatt lement, és még utána 4 kg. (Szóval most a terhesség előtti súlyomhoz képest -4 kg vagyok)

2. Nem változott szerintem, bár a gátizmomat lehetne egy kicsit erősíteni.

3. Nekem megnyúlt, most olyan tipikus "üres tejeszacskó", ráadásul picik is. Mindig is pici volt, de legalább kerek, most pedig csak lóg.

4. A csípőm szélesebb maradt, de semmi felesleg nincs sem ott, sem a hasamon. Viszont a hasizmom szétnyílt és még nem is záródott teljesen.

2014. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. 16kg híztam, 6 maradt 1éves koráig, majd mikor elindult akkor az is leugrott és mínuszba mentem át sajnos, majd mikor közösségbe került nagyon sok leugrott még, azóta is hízókúrázom :D annyi vagyok mint voltam terhesség előtt, de sok munka van benne.


2. annyi, hogy nagyon repedtem, ezért nagyon sokat vágtak is, hogy megállítsák, a hatalmas heg kicsit érzékeny.


3. nekem nem nyúlt meg, konkrétan eltűnt... :(


4. nem, de nem feltétlenül a terhességtől. komolyan sportoltam, terhesség közepén hagytam abba, azóta sincs kedvem visszamenni, így nyilván nincs már kockás hasam és feszes fenekem :)

2014. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
...
2014. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

56/69/63. Vagyis 13kg-ot hiztam, +6kg-mal jottem haza. 3-4 honap alatt lejott 4,5kg, azota nem mozdul. A maradek 1,5kg-hoz kevesebbet kene enni (mindig megtomom magam, mert, kiszamithatatlan, mikor jon valami megterhelo, amihez kell az energia. Pl tegnap ejjel 2-tol 4-ig orditott...) es sportolno kellene, amire most szinten nincs lehetosegem.

Huvely. Eleg rosszul sikerult a szules, vagtak, szakadtam, elakadt, ugy teptek ki vakummal. Ha front jon faj, ha menstrualok faj, ha szexelek faj. Sot szexnel sajnos nem nedvesedik ugy mint elotte, szaraz. Es a legrosszabb, h minden szex verzessel jar. 9 honapja szultem.

Mell. Gyonyoru melleim voltak, most lognak.

Csipom kb visszament, hasizmom meg ujjnyira nyitva, hasam kicsit log, ott koncentralodik a felesleg (az a 1,5kg) csikom nem lett.


Osszessegeben a kivulallok szerint jol nezek ki. Nekem viszont oriasit serult a noiesseg erzetem. A huvelyem tonkrement, sajnos nem is nagyon szexelunk. Rettegek, h mikor leszek megcsalva (szeret a parom, de a szexhiany veszelyes...). A mellem is tonkrement, raadasul a gyereke. Apa nem is nagyon er ezert hozza. Most 9hos, epoen most kibujt 2 fogacska, fogakkal ragja-tepi. Szerintem le fogom szoktatni a cicirol.

2014. júl. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

1. Háromszor voltam terhes, mindnél híztam 15-20 kilót, viszont szülések után 1-2 hónappal már minden a régi volt.

2. Hüvelyméret nem változott, de a 3. után már néha vannak vizeletvisszatartási problémáim, pl köhögésnél, tüsszentésnél befeszítem magam, hogy ne csurgassak be egy pindurit. Szex közben nincs változás, ott ugyanaz minden.

3. Mellem nem a szoptatás miatt lett kisebb, hanem hogy lefogytam nagyon soványra (tehát szülések után mindig soványabb lettem, mint az első terhesség előtt). Emiatt a cicim pici lett, régen nagy volt.

4. Soványabb lettem mint voltam, de ez jó szerintem, bár amúgy se voltam dagadt, de nekem jobban tetszik soványnak lenni. Csípő, has, fenék, minden vékonyabb.

+5. Nekem a hasam ment tönkre a terhességektől, gyors 3 egymás utáni terhesség, mind nagy baba, túl is hordtam őket, emiatt szétszakadt az egész komplett hasizmom. Egy hónapja műtötték meg, az egészet összerakták mint egy puzzle-t. Ez kívülről amúgy nem látszott, csak nekem fájt.

A vizeletproblémákat próbálom intimtornával gyógyítani, egyre jobb, szerintem pár hónap múlva nem lesz ilyen gondom.

2014. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1:6kg-ot híztam, 30-at adtam le szülés után kb 4 hónap alatt

2: nem változott, kötelező 6 hét után már semmi baj nem volt (előbb is kívántam, csak ugye a muszáj nagy úr)

3:megnyúlt, de nem látványos, inkább szoptatás után

4:nem ment vissza, mert a leadott 30kg javított az eredeti formán (hála az égnek :) )

2014. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!