Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek Dorián nevű fiúkat,...

Ismertek Dorián nevű fiúkat, milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés
Ehhez a névhez nem találtam olyan leírást ami a személyiségre vonatkozik.
2014. júl. 27. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dorian Grey arcképe Oscar Wilde-tol....
2014. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csoporttársam volt Dorián. Iszonyatosan nagyképű volt, de biztos nem minden Dorián ilyen.
2014. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyikük egy tanult, udvarias, kedves srác, 25 évesen már saját vállalkozása van. Mindig barátságos mindenkivel, szereti az állatokat, sokat jótékonykodik is, önkéntes munkákat végez.

Másik Dorián akit ismerek nem magyar, de attól még Dorian. 18 éves, eléggé érdekes személyiség, érdekes gondolkodásmóddal. Kissé antiszociális, visszahúzódó, csendes. Viszont ő is okos, nagyon jó tanuló, mint a másik Dorián.

De szerintem a névnek semmi köze a személyiséghez.

2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 Doriánt ismerek és mindkettő utálatos, rendkívül nagyképűek és lenézőek.
2014. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En egy Doriant ismerek, a lanyom csoporttasa a bolcsiben. De egy ordog, es meg mondom oszinten nem minden szazas annal a gyereknel szerintem.

De ne ez alapjan ne valaszd majd a nevet mert mi esetleg pont olyanokat ismerunk akik bugyutak. :-)

Szerintem kedves kis nev.':-)

2014. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hiszek abban, hogy a név is hordoz tulajdonságokat, szoktam olvasgatni keresztnevekhez társított személyiségjegyeket és szerintem valamennyire igazak

én ismerek egy Esztert személyesen és más Esztereket a médiából és vannak hasonló tulajdonságaik

2014. júl. 27. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek egy ilyen nevű embert sem, de nagyon szép név.
2014. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!