Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért okozhat rosszullétet a...

Miért okozhat rosszullétet a terhes (baba) vitamin?

Figyelt kérdés
Tudtommal ez is ilyen multivitamin féleség. Akkor mégis miért lesznek rosszul tőle (hányás, gyomorfájdalom stb.) Vagy ez nem álltalánosság csak kivételes eset? Vagy lehet nem is a gyógyszertől csak aterhességtől vannak rosszul?

2014. júl. 28. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy valamelyik csodálatos adalékanyagtól. Volt olyan, amit nem bírtam. Terhesség előtt is szedtem, tehát nem azért nem bírtam.
2014. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor ezek szerint ha valaki a terhesség előtt szedi és rosszul lesz, akkor érdemes cserélni, hogy nehogy a babavárás alatt derüljön ki?
2014. júl. 28. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként is már terhesség előtt érdemes szedni, hogy az a bizonyos folsavraktár fel is töltődjön időre. Ugyanis a legelején a legfontosabb, hogy bizonyos rendellenességeket elkerülhessünk. A 10. héten pl. gyakorlatilag már tök mindegy.

Nosza: Most a Femibion 800 a "menő". Ne kérdezd miért, most ezt javasolta a dokim. nem vagyok rosszul tőle.

2014. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy a vitamin bevonatától lesz rosszul valaki. Másrészt meg evés közben, evés után kell bevenni, mert vannak zsírban oldódó vitaminok is benne, amit az üres gyomor nem tud jól kezelni.
2014. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!első két babómál elevitet és Gravidát szedtem felváltva sose volt semmi gondom.Most a harmadik babónál nincs olyan fajta ami megmaradna bennem.(24hetes vagyok)
2014. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babákhoz:-)

De azt nem értem, hogy mitől ilyen a vitamin? Hisz ha valaki bírja a többi multivitamint, akkor is előfordulhat, hogy vmi miatt a szervezete "harcol" a babavitamin ellen?

2014. júl. 29. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
nem a vitamin ellen harcol, hanem lehet, hogy bizonyos összetevő ellen. Nem csak vitamin van ám benne...
2014. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!