Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek szül az ilyen, akiknek...

Minek szül az ilyen, akiknek még nem kéne? Most komolyan, az lett a divat h szüljünk 18 alatt a nagy semmire, meg szüljünk-csináljunk 10 kölyköt?

Figyelt kérdés

Minek szül gyereket,az aki saját maga is meg egy gyerek???? fiuk lányok egyaránt csinálnak mocskos nagy hülyeségeket...azt kell mondanom hogy lassan azt fogjuk megélni hogy a tinik a nyugdíjas szülőkkel fognak pörögni a diszkó közepén,mert ugyebár előtte a gyerek gyártassál elveztek az életüket es alig éltek.....borzasztó...és ha mondod neki,akkor meg neki áll feljebb...:D :D ja és tisztelet a kivetélnek,az olyan felelősség teljes szülök előtt akiket nem esz meg a kolera, a putri és a szegyen az szülői házban 2 gyerekkel....megszülik és neveljek a nagyszülők, vegyék meg ők a gyerekholmikat (ami ugye tiniként nem is olyan jó, mert hát szűkös a keret, mert hát azt sem tudod igazából, hogy mit is kell ilyenkor csinálni, ha mondjuk sír a kisbaba. ) passzolják le a nagyihoz, míg ők buliznak, meg részegen mennek haza :D vicc.... Aki már ÉRETTNEK gondolja magát a sexhez, az védekezzen is... :D Van gumi, fog. gátló (havi 1000-1200 Ft-ért is lehet venni, ami azért megéri) Akinek meg nem inge, ne vegye magára... Csak már egyre több fiatal lányt látok, néhányan alig lehetnek 17-19 évesek, akik alig repültek ki az iskolapadból, de máris babakocsival, vagy épp nagy hassal mászkálnak, az osztályomból is "csak" 3-an mentek el szülni mindössze 18 alatt... A mostani sulimban egy tanfolyamra járok de itt is van egy pár lány akik 18 elött szülnek, sírnak h a pasijuk már nincs valük, a gyerek apja nem fizet tartást, meg ők nem lesznek délutánosok a gyakszin, mert a gyerek ugye, de azért hetente buliznak meg stb... Az egyik lány meg mondta h neki a nagyszülei nevelik a gyereket, ritkán látja a fiát, és már a nagyszülőket hívja anyának-apának, a másik lány gyerekének apja meg börtönben, ő meg össze-vissza pasizik, a gyereke már aztse tudja h ki az apja.. Normális ez? Hogy a semmire szülnek, hogy se iskola, se munka??? Nem vok abortusz ellenes, de én 18 elött ha teherbe estem volna, inkább elvetettem volna (de voltam olyan megfontolt h ez nem történt meg!!)de szerintem a gyerekvállalást munkához, keresethez meg életkorhoz kéne kötni. Olyan felelőtlenség ez, vagy nemtudom... Vagy csak Én látom ezt rosszul h milyen felelőtlenek a mai tinik?

A másik: a falunkba él egy nő nem roma, teljesen átlagos, akinek már 10 gyereke van 2 hapsitól, egy napot nem dolgozott, meg adóssága van, a Tv-be is már kuncsorgott, de azért befigyelt nála az új telefon, szgép, és mostmeg a 2. gyerekét várja a 3. pasijától... Normális az ilyen? Ennek a nőnek inkább a gyerekeit sajnálom, egy haver jóba van velük és mondta h a lakás is egy putri, igénytelenség van ott, stb...............Minek szülnek az ilyenek? Jó, ok, tudom h magánügy, de az ilyenek élnek a dolgozó, tisztességes emberek adójából...



2014. júl. 28. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ki a fene húzott fel ennyire?
2014. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges, csupán leírtam a véleményemet, a tapasztalataimat a látottakról.
2014. júl. 28. 18:58
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom, benned aztán sok a gyűlölet és az indulat... Szar életed lehet, hogy ennyire másokkal vagy elfoglalva...
2014. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem gyülölködök, csak nem értem az embereket. Jó életem van (mielött félreértenél) van munkám, párom, norm. szüleim, dolgozok, és én nem szülök a semmire, pláne anyámék nyakára, 20 évesen. Nem ítélek el senkit, de véleményem, észrevételem lehet a dolgokról.

Szerintem ez az oldal azért van h feltehessem a kérdéseimet.

2014. júl. 28. 19:10
 5/19 A kérdező kommentje:
Legutóbb "szívszorító" történetet olvastam egy családról, akiknek árverezik a házát, és 10 (!) gyerekük van, úton a 11.-kel. Őszinte leszek, őket nem tudom sajnálni. Gondolkodni is kéne, nem csak b...ni...
2014. júl. 28. 19:12
 6/19 anonim válasza:
80%
Ez az oldal kérdések feltevésére van és nem arra, hogy felhúzzuk magunkat mások problémáin/hibáin/szokásain
2014. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Ne feledjük, hogy a felsorolt esetekben a szülőkkel is nagy gond van.

Te pl. miért nem szültél edddig? Na, vesd össze velük, és megvan a válasz.


N25 (még mindig gyermektelen nő, és ez még sokáig így lesz sajnos, mert én felelősen fogom vállalni a leendő gyermekem).

2014. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem húztam fel magamat ezen, csak kérdeztem.
2014. júl. 28. 19:16
 9/19 anonim válasza:
87%
Én megbántam hogy túlagyaltam és nem szűltem 20 évesen. 30/N
2014. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es: Van felelősség érzetem, nem sexeltem/sexelek védekezés nélkül, van munkám (amit szeretek, annak élek csak), van párom Ö nem akar soha, a pénzemet másra is tudom költeni,
2014. júl. 28. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!