Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek, ahol van cica,...

Kisgyerekesek, ahol van cica, milyen bolhaírtót használtok?

Figyelt kérdés

Enyém 2 és 4 évesek, két különböző állatboltban voltam, mindkettőben mást mondtak.

A cica kb 3 hónapos.


2014. júl. 28. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A cseppeket szokták inkább ajánlani, főleg kicsi cicáknak meg kijáró cicának. Viszont a rendszeres és alapos féregtelenìtés is legalább ennyire, ha nem még fontosabb (tapasztalatból mondom).
2014. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kapja azt is, de azzal nem vagyok gondba, mert beadom neki, és kész. Inkább a bolhaírtás aggaszt, amiatt, hogy nem mindegy, mit simogatnak le, és nyalnak be a gyerekek a macska szőréről.

Helyzet az, hogy a cseppek elég drágák,és próbálok olcsóbbat keresni, hátha találok.


Ma használtam fürdetéshez Neostomosan-t, de nem hozta ki az összes bolhát.

2014. júl. 29. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
kis tubusban kaphatóak cseppek (mi legutóbb állateledel boltban vettünk csak kutyára),amik 2 órán belül beszívódnak az állat bőrébe,így a gyerek nem nyalja le. mi a macskát nem bolhátlanítjuk,csak a kutyát,de azzal csókolózik is a gyerek éjjel nappal,harapja,rágja,szóval fontos volt,h. a legkevesebb vegyszerrel oldjuk meg.
2014. júl. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnap nekünk is ajánlottak egy tubusosat, ami kutyára való, és mondták, hogy azt szokták macskára is vinni, csak kevesebbet tesznek rá. Pár száz forint volt az is.
2014. júl. 29. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
hát mi 2200-at fizettünk érte,sztem jó drága volt. bár 20 kg feletti kutyára vettük,lehet azért.
2014. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!