Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek benti cicája...

Anyukák, akiknek benti cicája van, mikor megszületik a baba, meséljetek, hogyan alakul a cica-baba kapcsolat?

Figyelt kérdés

illetve minden tapasztalat érdekel.

2 cica gazdija vagyok és 7 hós terhes.


2013. okt. 17. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Unokatestvéreméknek 3 éves cicájuk volt, eleinte semmi baj nem volt aztán a cica elkezdett felugrálni a gyerek kiságyába vagy ha a földön játszott akkor oda ment a gyerekhez és agyon karmolta. Próbálták a cicát megnevelni, de végül a cicának költöznie kellett. (unokatesóm anyukájához) A kis lánya soha nem bántotta a cicát, inkább a cica lett harciasabb. Barátnőmnek kutyája van, ott viszont a gyerek tépi folyton a kutyát amiért a kutya (természetesen és jogosan) mérges, ott a probléma úgy oldódott meg, hogy a kutya nem megy a gyerek közelébe. Megint másik barátnőmnél szintén kutya van , ott viszont a kutya ok nélkül kezdett vicsorogni a gyerköcre, végül elköltözött a kutyus másik gazdihoz. (apró termetű kutyák bolongnese asszem)
2013. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi érdekes..nem is vettek tudomást a babáról addig amíg el nem kezdett mászni

Persze észrevették..az első nap kórház után odasétáltak a hordozóhoz,megszaglizták..ennyi volt

Azért hozzáteszem hogy mégterhességem alatt kitiltottam őket a hálószobánkból...ez nemtetszett nekik

2013. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én a gyerekszobába nem akarom beengedni mig pici a baba
2013. okt. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!