Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki mindig egy gyereket...

Aki mindig egy gyereket akart, de végül több lett, hogy élte meg?

Figyelt kérdés

2 éves a fiam. A férjem nagyon szeretne neki kis tesót. Igazából én a születése után döntöttem el, hogy 1 gyerek és kész! Nagyon hasfájós volt, minden egyes foggal hetekig szenvedett, eszméletlen hisztis , makacs , türelmetlen kissrác. Volt kitől örökölnie, én is ilyen vagyok. Bár hónapról hónapra sikerült türelmesebbé válnom. De azt mondtam, hogy én ezt még egyszer nem csinálom végig. Persze, imádom a gyerekem, tűzbe mennék érte, de én nem rózsaszín felhőben éltem hónapokig! Most kezd már tök jó lenni, alszik éjszaka, kezd beszélni, egész nap mókázunk. És mostanában kezdtem elgondolkodni rajta mi lenne ha lenne még egy, kicsit később.

Olyanok válaszára vagyok kiváncsi, akik hasonlóan gondolkodtak, és végül lett még babájuk, hogy éltétek meg? Megbántátok-e? Tervezett baba volt-e? Jobb volt -e a második gyerek? Köszönöm ha válaszoltok!


2014. júl. 29. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy kell ezt nézni szerintem, hogy lehet hogy a második teljesen másmilyen lesz :) esélyt kell neki adni, ha kicsit is ott van az hogy talaaan szeretnél, mert aztán meg megbanod ha mégse lesz :)
2014. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha csak én magam írtam volna a dolgokat!! :D szint úgy ebben a cipőben járok mint te!!!

Szóval én is szívesen elolvasom majd a válaszokat amit kapsz!! :)

2014. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom meg maga volt az álom piciként is, most 2 éves. Csendes, születésétől aludt éjjel, nem ismertünk hasfájást, most is szófogadóbb és következetesebb, mint én magam, nagyon jófej, csupa móka, ügyes, önálló csaj. Rettegek, hogy ha még egy lesz, és nem ilyen lesz, hogyan találom fel magam, nem leszek-e türelmetlen, szóval nekem pont az ellenkezője jött, és mégis ugyanabban a cipőben járunk. Mi úgy oldottuk meg, hogy azt mondtuk, legyen 5 év a leghamarabbi időpont, úgyis mindkettőnk tesója és köztünk ennyi a korkülönbség, férj addigra szakorvos lesz, én is eljutok a karrieremben egy újabb állomáshoz ha az Isten is úgy akarja. Addig meg várunk. És láss csodát, egyre jobban vágyom egy babára... Szülészeten dolgozom, és most egyre sóvárgósabb vagyok. Biztosan kialakul nálatok is.
2014. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!