Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállal/vállalt gyereket úgy...

Vállal/vállalt gyereket úgy közületek V@alaki hogy kilátástalan volt a helyzete? Hogy az ép ész azt diktálta volna hogy elvetesd? Miért tartottad meg végül a babát?

Figyelt kérdés

Leírnátok a történeteteket?? Azóta hogy látjátok, élitek meg ezt a dolgot?Megbántátok?



Előre is köszönöm?


2011. nov. 11. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Becsúszott baba volt, az apukával épp akkor békültünk ki....Nem örültem nagyon nem, el akartam vetetni ő nem..fiatalok voltunk semmink nem volt(20 évesek)

hál istennek megtartottuk a Gyönyörűséget!mindenünk meglett azóta pedig csak 4 év telt el, várjuk a tesót. viszont a kapcsolatunk romokban, azt gondolom hogy el fogok tőle válni....nem csalt meg, semmi ilyen, jó ember, de mégsem megy....:(

2011. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és a tesó is becsúszott baba? vagy terveztétek? El fogod tudni magatokat tartani?


Ne hari hogy kérdezősködök de minden érdekelne, nem rosszindulatból kérdem ezeket...


És köszi az eddigi válaszodat!!!

2011. nov. 11. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

A férjem akkor vált el mikor találkoztunk,kisemmizte az exe,semmije nem volt,nekem sem mert a választottam miatt a családom nem támogatott!

Első együttlétkor terhes lettem.semmink nem volt,még azt sem tudtuk hol fogunk lakni,itt-ott húztuk meg magunkat....Most már 20 hónapos a kisfiunk,albérletben lakunk,van munkája a(mostmár)férjemnek,de még mindig nem jöttünk egyenesbe,most lassan alakulunk.Nagyon durva dolgokon mentünk keresztül és még a mai napig is de megérte:))

2011. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-a vagyok!

Azt elfelejtetem írni hogy egy pillanatig sem fordult meg a fejünkben hogy elvetessük a babát!!!!!

2011. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és nem volt benned iszonyat félelem hogy mi lesz??hogy oldjátok meg az anyagiakat?
2011. nov. 11. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Elkell hogy keserítselek de ez a félelem egyre erősebb ahogy nagyobb a kisfiam:(
2011. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk a baba (3.) fogantatása után lett car az anyagi... Addig sem éltünk kiskirályként,sok olyan dolgot tartottunk luxusnak amit más alap dolognak és mindenből a legolcsóbbat vettük... De a kamrában mindig volt tészta,cukor,liszt,étolaj...stb,a fagyasztóban hús...

A párom 2 sörrel a belében árokba csúszott,senki és semmi nem sérült,csak Ő és a kocsi tört össze- (fél évente 1x ivott meg addig is 1-2 üveg sört,és az első alkalom volt,hogy autóba ült este 11-kor) vállalkozóként dolgozott akkor,ebből éldegéltünk. Mivel a kocsi is össze tört,így elvesztettük a vevőinket,a pénz megcsappant,a jogsiját elvették 1 évre.... szépen lecsúsztunk a lejtőn. Soha egy percre sem jutott eszembe,hogy el kellene vetetni...

Voltak nagyon kemény napok,nyáron sok vitánk volt-mert közben a vállalkozást folytatta ahogy tudta,de pénz nem jött úgy,ahogy az apeh csekkek és az egyéb fizetni valók szaporodtak,a párom talált munkát,de így sem elég hogy mindet kifizessünk. Most ott tartunk,hogy itt fekszik a 2 hónaposom a kiságyba,és hó elején amit tudtunk kifizettünk,a nagyon nagyon szükséges dolgokat megvettük,üres a kamra,üres a fagyó és 10 ezrünk maradt 5 főre egész hóra. decemberben ki kellene fizetni még 60-at,máskülönben 4 hónap sitt- ma volt a tárgyalása- utána 240 ezret részletekben... Érdekes lesz,de ha ránézek a lányra,akkor az jár a fejemben,hogy milyen csodálatos is! Ha magam vagyok,akkor csak őrlődöm,hogy alap dolgokat nem tudunk megadni a lányainknak,a párom carrá dolgozza magát és én nem tudok hogy segíteni hogy a bevétel-kiadás aránya kicsit változzon. De nem bántam meg,hogy nem jutott eszembe elvetetni amikor rosszra fordultak a dolgok!!!!

(és mielőtt valaki belém kötne,a net hűségnyilatkozattal lett megkötve még a vállalkozás miatt-rendelés leadás céljából- és csak januárban jár le a hűségidő!!)

2011. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 21 voltam amikor terhes lettem, 9 hónapja ismertük egymást (most már) a férjemmel, épp hogy munkába álltam egyetem után, eszemben sem volt gyereket szülni, neki nem is volt munkája, a szüleim nem ismerték őt. 2 hónapba telt mire elfogadtam h terhes vagyok és eldöntöttem h megtartom,elmentünk orvoshoz. ő elejétől örült hogy apa lesz, én ma már szégyenlem magam hogy megfordult a fejemben hogy elvetessem. tényleg semmink nem volt, a szüleihez költöztünk, most is ott lakunk, kaptunk 1 szobát, a kislányunknak a fontosabb dolgokat apumék vették meg(kiságy, kocsi), sok ruhát anyósom. 22.szülinapomon született:D még mindig szegények vagyunk, de a férjem alkalmi keresetéből eléldegélünk, sajnos még mindig nem alkalmazták. még ilyen körülmények között is boldog vagyok, egy angyalt adott nekem az Isten! bár nagyon nehéz volt elfogadni, és beletörödni hogy nem akkor jött mikor mindent meg tudnék neki adni.
2011. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!