Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan anyuka, aki szülés...

Volt olyan anyuka, aki szülés utáni kórházi tartózkodás idejére vitt be magával laptopot, internetezés céljából?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, hogy volt e ilyenre példa, hogy, bevitt valaki magával gépet, mobilnettel, hogy így tartsa a kapcsolatot az otthoniakkal, stb.

van egyáltalán erre lehetőség a kórházakban, úgy értem nem szólnak érte?


2010. jan. 11. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a pár nap kibírható internet nélkül is. Ott a telefon, ha van kedved, bárkivel beszélhetsz. Inkább pihenj minél többet, hogy aztán otthon ne bukj ki rögtön a 2. napon!
2010. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra a pár napra felesleges be vinni mert ott a telefon,hogy az otthoniakkal tartsuk a kapcsolatot meg idő sincs arra hogy az ember internetezzen hisz ott a baba. Nekem kedvem se lett volna. Hisz el voltam foglalva a picivel és a látogatókkal. De ez csak az én véleményem.
2010. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én telón neteztem, mert nem sikerült laptopot kerítenem.

szerintem nem szólhatnak érte, csak kérdés, hogy milyen szobatársat fogsz ki, nem tart-e majd emiatt sznobnak, vagy ilyesmi. néha furcsák szoktak lenni az emberek. ha megszületik a pici, akkor nem hiszem, hogy érdekelni fog a net, de én majdnem 2 hetet feküdtem bent túlhordással, és bizony jól jött a mobilnet.

2010. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, igen, pont az ilyen esetek miatt kérdezem, mint az utolsó hozzászóló írta. Nekem pl. 3 nap besárgult a fiam, és elvitték kék fény alá. Nem volt velem napközben csak 3 óránként hozták szoptatni. Nagyon unalmas volt, jól jött volna mondjuk egy laptop... Meg most amikor pl. látogatási tilalom van, olyankor jó lehet.
2010. jan. 11. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én behozattam a férjemmel a gépemet a kórházba. Nekem is besárgult a baba, 24 órán át nem volt velem, aznap nem is jött senki látogatni, így gépeztem. Szobatársam sem volt, mert olyan szobába tettek, ahol egyedül voltam.

Jó, hogy legalább netezni tudtam.

2010. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan szoktak, itt is már találkoztam olyan kérdéssel, válaszzal, amit még a kórházból írtak. Mondjuk én nem vinném be, egyrészt mert féltem a laptopomat, a kórházakban meg azért sokaknak enyves a keze. Hozzáteszem, hogy én még egy sapkára sem tudok vigyázni, szóval tőlem nem nehéz elcsórni semmit. Másrészt pedig valahogy tényleg nem is hiányzik a kórházban a netezés, mármint ha nem kell szülés előtt befeküdni. Pedig én kb. hozzá vagyok nőve a laptopomhoz, az ujjaim jóformán billentyűzetben végződnek már :) De azért felüdülést jelentett, hogy a kórházban nem kell ezzel foglalkoznom, nem várja el senki, hogy írogassam, mi a helyzet, foglalkozhatok csak kettőnkkel, ráadásul azért kicsit jó volt visszamenni abba a "korba", amikor az emberek még személyesen keresték fel egymást ha beszélni akartak. Én legalább is élveztem, hogy jöttek a látogatók :) Persze vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy a közeli rokonokkal és barátokkal egy városban lakom, de hétköznapokon még velük is csak msn-en beszélek, van aki a szomszéd utácban lakik, de személyesen csak kb. havonta futunk össze, pedig nap mint nap beszélünk. Jó volt, hogy legalább egy ilyen fontos esemény miatt személyesen is tiszteletüket tették nálam, vagyis a kórházban.
2010. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam kölcsön egyet mikor elöre be kellett feküdnöm egy hétre.De mikor szülni mentem nem kértemhogy hozzák be,akkor a baba nagyon lekötött,pedig csak szopizni hozták,de ha nem volt velem,pihentem,mert tudtam otthon ugy se tudok annyit pihenni.
2010. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!