Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pintér Georgina Regina. Tetszik?

Pintér Georgina Regina. Tetszik?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 16:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Dóra Georginára szavazok, így sokkal szebb.
2014. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben (amiben nyilván nem vagyok csak megosztom a véleményem) nem adnám a férjem nyomására sem a saját nevemet a babának. Szerintem legyen olyan amit sajátjának érez, legalább a családon belül ne legyen belőle kettő. Amúgy a Pintér Georgina mellé már a Regina sok. Sőt lehet eleve nem passzol hozzá második név, mivel a Georgina hosszú és különleges is. Ha muszáj mondani akkor a Dóra inkább.
2014. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Előzővel értek egyet, én sem vagyok annyira híve annak, hogy a szülők nevét "aggassák rá" a gyerekekre. Nem azért, mert nem szép hagyomány, hanem mert nekem egyszerűen nem tetszik. Bármennyire is akarná a férjem, én nem mennék bele. Persze ugyanazt mondom én is, semmi közöm hozzá, a véleményemet osztottam meg.
2014. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mivel a Georgina már önmagában is hosszú, így egy másik (ráadásul szintén -ginás) név nagyon nem hiányzik oda.
2014. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A Georgina szép, ellenben a Regina és a Dóra nem tetszik. Egyiket sem tenném mellé, de a Reginát végképp.
2014. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A Georgina mellé nem jó a Regina...akkor már inkább Georgina Dóra, bár a legjobb a Dóra Georgina lenne.
2014. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A Georgina nagyon szép név,mindenképpen azt add első keresztnévként.A Regina sok hozzá,de a Dóra passzol.
2014. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Pintér Georgina Kinga :) Vagy esetleg a Vivien is jó :)
2014. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A Georgina név után mindenképpen rövid 2. nevet választanék, ami magas vagy vegyes hangrendű; pl: Pintér Georgina Éva
2014. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Pintér Georgina Rebeka?
2014. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!