Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki olvasta Guthy Georgina...

SerendipityZs kérdése:

Valaki olvasta Guthy Georgina Gyermekáldás varázslata című könyvét?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én olvastam és a tanácsok jó részét betartva most vagyok 10+4 hetes kismama.
2014. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez kicsit bővebben...
2014. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi érdekel titeket belőle?
2014. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hogyan jutottál a könyvhöz? Kicsit furcsállom, hogy senki nem árulja a könyvet. Csupán azon az egy internetes honlapon lehet megrendelni.
2014. febr. 18. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a vateráról vettem. Akár furcsállod, akár nem nem halandzsa ami benne van. Azt is megértem, hogy a szerző miért nem vitte el könyvkiadóhoz, hogy bármelyik boltban megvehesd. A párom könyvet ír és mi már tudjuk, hogy a kiadók milyen kis jelképes összeget adnak a könyvek eladása után... nevetséges. Én sem adnám oda fillérekért amiben évek munkája van benne.
2014. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja én nem a tartalmát kritizáltam, mivel nem is olvastam még, nem tudom, mit tartalmaz. De tényleg érdekel a könyv. Csak már hetek óta nézegetem internetes oldalakon, hogy hátha eladó valahol, de semmi.
2014. febr. 18. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel, vaterán bizonyos időközönként fel-feltűnik elég reális áron.
2014. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jelentősen kellett változtatnod az életeden? Szerinted mi volt az, ami leginkább hozzájárulhatott ahhoz, hogy bbát vársz? Étrend?
2014. febr. 18. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Fontos volt, hogy helyre tudtam tenni a lelki tényezőket, ovu teszt nélkül meg tudtam határizni a pontos peteérésemet. Étrend kiegészítőket kezdtem szedni, az étrenden is változtattam/változtattunk, de ebben nem tartottam/tartottunk be mindent betű szerint. Sportolni kezdtünk és megtanultam nem rágörcsölni a témára.
2014. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!