Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zeno vagy Mano? Melyiket...

Zeno vagy Mano? Melyiket valasszuk a ket nev kozul?

Figyelt kérdés
Segitenetek, hogy melyik lenne a jobb a ket nev kozul? Nektek melyik tetszik? Az elso kisbabankat varjuk.
2010. jan. 11. 15:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát a Manót én biztos nem adnám. Egy baba aranyos lehet úgy, hogy Manó, de egy felnőtt férfit, vagy egy öreg bácsit is el tudsz képzelni ezzel a névvel? Lehet egy gyereket gyerek korában Manónak becézni, de felnőtt korában már nyilván nem. Elég fura is lenne. Szóval akkor inkább a Zénó, bár nekem az sem az esetem, de azt még mindig inkább el tudnám képzelni felnőtt emberhez is.
2010. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem személy szerint egyik sem tetszik, de a döntés a tiétek. Viszont gondolj bele, ha felnő, és Manó bácsinak fogják hívni, hát nem tudom... Szóval szerintem akkor már inkább Zénó.
2010. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a Zéno, mert a másik egy kicsit lányos.

Szerintem ha felnőve valami komoly ember lesz belőle, mondjuk ügyvéd hát megmondom őszintén én nem szivesen bíznám egy olyan emberre a perem, akit Manónak hívnak.

De ez csak az én véleményem.

2010. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyik sem tetszik. Kicsit ciki nevek. Nekem inkább egy kutya jut róla eszembe.
2010. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is gondoljátok át! A lányomnak már 8. héten tudtam, hogy Maja lesz, és attól senki és semmi el nem tudott volna tántorítani, annyira éreztem, hogy tökéletes név lesz neki. A fiamnál meg annyi név volt, és egyik sem volt tökéletes. Mert hogyan fogom becézni? Minden nap hogyan fogom szólítani? Ha mérges vagyok? Ha felnő ? Aztán szülés előtt pár héttel érdekegyeztető fórumon a férjemmel megtaláltuk a Barnabást, amire végképp nem gondoltam volna, előtte egyszer sem, de valahogyan tökéletessé vált.
2010. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Lehet nem tetszik a válaszom,de azért leíromxD

Zénó/a kutyanév jutott eszembe róla

Manó/a hét törpexD

Bocs,de szerintem mást!

pl:Márk,Szabolcs,Balázs,Benett,Adrián,Bence,Bendegúz,Benjamin,Brúnó,Döme,Gergő,Zsombor,Dorián,Dominik,Erik,Máté...

Lehet hogy most meglepődsz,de ha elsőszülött fia lenne,talán az a "nevet" adnám neki,hogy Démon.

2010. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Zénó, mindenképp. Én pl. magas vagyok, így elég furcsa lenne, ha Manónak hívnának.

azt is lehet, hogy két nevet adtok neki: a Zénót és egy szokványosabbat, mondjuk Kiss Zoltán Zénó, és akkor ő majd eldönti, akar-e Zénó lenni nagy korában, vagy sem.

2010. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Koszi, nagyon jokat mosolyogtam az oszinte valaszokon. Azt hiszem mas neveken utan fogunk nezni, mert most azert jol elgondolkodtam. Megegyszer koszi nektek.
2010. jan. 11. 15:39
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Zénó vagy valami más, ne akarj ennyire ki b....ni a gyerekeddel hogy Manónak nevezed el. Gondolj bele ha orvos vagy ügyvéd vagy politikus lesz, milyen ciki lesz majd ha bemutatkozik X Manó vagyok. Ki veszi majd komolyan?
2010. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Silber ***** válasza:
61%

Még egy mellékes érv a manó ellen:

Rákosi Mátyás eredeti neve Róth Manó volt.


A Zénónak én is örülnék (19/F).

2010. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!