Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem zaklatnak...

Anyukák! Titeket nem zaklatnak privátban ebben a kategóriában az unatkozó tinik?

Figyelt kérdés

Mert engem foylton hülye levelekkel bombáznak! Hihetetlen milyen hülyeségeket tudnak írni! A mai az visz mindent.

Volt egy kérdés, hogy "utálom a gyerekeket" 15éves volt a kérdező. Írtam neki, hogy én se szerettem ennyi idősen a gyerekeket, de most van egy gyönyörű kislányom és óvodai dajka vagyok. Erre a válaszomra kaptam egy privát levelet:

"Szia, meg szeretném kérdezni, hogy érzel-e szexuális vonzalmat kislányok iránt. Ha igen, velem diszkréten megbeszélheted."


Ennyire nem tudják magukat lekötni a fiatalok, vagy ennyire h*lyék? Ti kaptatok már hasonló leveleket?


2014. júl. 31. 23:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%
...hát igen....nem vagyunk messze Csernobil. :D :D .... meg is látszik. :p
2014. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

És mi van ha nem 15 éves volt és kamu kérdés volt? Lehet egy pedofil aki hozzá hasonlókra vadászik, hogy itt élvezkedjen, de lehet az ellentéte is, mondjuk egy épp ilyenekre vadászó hatósági személy. Erre gondoltál?

Sosem kaptam ilyen levelet, max. a felmenőimet szidó "értelmes" üzenetet.

2014. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem unatkozó tini volt, hanem egy perverz pasi.
2014. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Igaz h nem anyuka vagyok, és nem is szoktam ebben a kategóriában lenni, de nekem ilyenek jöttek már:


Az utcán sétálsz és valaki megkéri mond meg mennyi a pontos idö,mit teszel?


a: Segitségért kiabálok. De titkon módfelett örülök,

hogy megtetszettem ennek az embernek.


b: Kétrét görnyedek, mintha leejtettem volna valamit.

Mikor lehajol hogy segitsen megkeresni állon rúgom és elveszem a pénzét.


c: Vissza kérdezek: Miért ön nem tudja?


d: Futásnak eredek, ha szerencsém van nem üt el semmi.



a másik meg:


A lányok is olyan furcsák manapság. Az a fiú kell nekik, aki két nagy büdös pofonnal indít, utána megdugja egy pláza nyilvános WC-jében, gumi nélkül persze. Úgy érzem, ma a lányoknak a belső értékek nem számítanak. A hűség, az őszinteség, a tisztelet, a megbízhatóság ma nem kell! Izom-agy és pénz a nyerő! Nagyon régen egyedül vagyok, mert a legutóbbi kapcsolatom oly csúnya véget ért, hogy egyszerűen nem akartam foglalkozni a társkereséssel. Fenn voltam hosszú ideig társkereső oldalakon és egyre-másra találkoztam olyan lányok fotóival, akik már legalább egy-két éve ott kínlódnak és nem kellenek senkinek, nem viszi el őket senki. És olyan nagyra tartják magukat, hogy az elképesztő. Az egyik mindennek lehordott, mert mi az, hogy nincs kocsim? Így ki fogja őt reggelente a fodrászhoz és a munkahelyére fuvarozni? Megírtam neki, hogy ott a busz, a villamos, a troli. És még ha lenne kocsim, a 400.- forintos benzint nem ilyen hülyeségekre pöfögtetném el! Őrület, nem, hogy milyen elvárásaik vannak?



és a vicc h ugyanattól jött mindkét levél...

2014. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a neven, hogy Élni Szép. Mindegy, hogy ki ő, a lényeg az, hogy nem 100-as.
2014. júl. 31. 23:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon frusztrált hangnemű levél... :/
2014. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

egyfolytában ez van, mióta nyári szünet van. szerintem ezek nem 15 évesek amúgy, hanem 8-10, mert azok tipikusan az a korosztály, akiknek a szülei dolgoznak, a gyerek meg otthon le van téve a gép elé. szomorú sorsú fiúk ők, és ezért kapja az ember az ilyeneket.


nekem olyasmit írtak pl. ma arra, hogy "mit tegyek, a szerelmi bánatom...stb" kérdés kapcsán, hogy "felnégyellek és ...stb" nem hittem el:D

2014. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4-es, ezt én is megkaptam :D

Hasonló stílusban válaszoltam, és ennyi. Sajnálom azokat akiknek erre korlátozódnak a szociális kapcsolataik....

2014. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4es, ezt én is megkaptam :D az utolsót mármint :D

sok a hülye köztünk..

2014. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Privit nem illik közzétenni.
2014. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!