Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem zaklatnak...

Anyukák! Titeket nem zaklatnak privátban ebben a kategóriában az unatkozó tinik?

Figyelt kérdés

Mert engem foylton hülye levelekkel bombáznak! Hihetetlen milyen hülyeségeket tudnak írni! A mai az visz mindent.

Volt egy kérdés, hogy "utálom a gyerekeket" 15éves volt a kérdező. Írtam neki, hogy én se szerettem ennyi idősen a gyerekeket, de most van egy gyönyörű kislányom és óvodai dajka vagyok. Erre a válaszomra kaptam egy privát levelet:

"Szia, meg szeretném kérdezni, hogy érzel-e szexuális vonzalmat kislányok iránt. Ha igen, velem diszkréten megbeszélheted."


Ennyire nem tudják magukat lekötni a fiatalok, vagy ennyire h*lyék? Ti kaptatok már hasonló leveleket?


2014. júl. 31. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit mint látjuk legalább 3, de valószínűleg jóval több ember megkapott, az nem privi. Pláne megszólítás és aláírás nélkül. ;)
2014. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4-es, a masodik levelet en is megkaptam. :) aztan jott meg valami tole, de olvasas nelkul toroltem is.:)
2014. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Nem kell ennyire általánosítani. De igen. Két csoport van, egyik az "elit", akik normálisak, még a belső értékeket figyelik, emberiség is van bennük, és segítenek egymáson.

A másik meg amit leírtál (már ha tegezhetelek :) )

Ha néhány felnőtt megnézem hogy viselkedik, akkor mi lesz belőlünk? Mi már fiatalon ugyanazt csináljuk.

Nem egoizmusból, de szerintem én ahhoz a kis szűk elithez tartozom. Nincs sok barátom, de legalább igazak, ritkán találkozom SAJNOS velük, de kibírom.Nem cigizek, drogot még nem is láttam, alkoholt még csak bort kóstoltam, és nem vágyom semmi fajtalankodásra.

Szabadidőmben "filmeket" készítek, verseket írok, könyveket olvasok az önellátásról és próbálok felkészülni az önellátó háztartást, mert hogy nekem munkám lesz az kétes, de nyugdíjam biztos nem. Márha megélem ebben a szennyezett világban (szellemileg, tudásilag, és persze fizikailag)

15/F

2014. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egy önellátó háztartás kiépítésére* bocsi, este van
2014. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

figyeljétek, én miket kaptam:

1. "felnégyelnélek, kinyírnálak"

2. "remélem, egyedül halsz meg, kiégve és magányosan":D:D


Ezek az emberek miért nem sportolnak amúgy? az is feszültség levezetés és nem kell ilyen priviket írogatni!

2014. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!