Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik dolgozni szeretn...

Anyukák, akik dolgozni szeretnétek, de nehezen találtok munkát, jó ötletnek hangzik létrehozni egy, (többi lent?

Figyelt kérdés

olyan csoportot facebookon vagy máshol, ami elősegítené a munkakeresést?

sokan nincsenek is tisztában azzal, hogy milyen kedvezményesen foglalkoztathatnak egy gyesen levő kismamát pl.

írjatok privátba is!!!


2014. aug. 2. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

tényleg sokan nincsenek tisztában, de egyrészt ez nem is tartozik az állást vállalókra. ez a tulaj dolga, ő kapja a kedvezményt, nem az anyuka. ő meg tisztában van vele, hisz vagy könyvel vagy van könyvelője. de nyilván tisztában van azzal is, hogy a kisgyerekek sokat betegek, és sokszor nem megy be az anyuka, ezért nekik nem éri meg a kedvezmény, hisz fizetni kell egy olyannak aki vagy jön vagy nem.


másik meg, hogy rengeteg ilyen van a neten, még a facebookon is, de ettől nem lesz könnyebb a kisgyerekes álláskeresőknek, hisz kevés a munkahely, a foglalkoztató meg jogosan válogat, hisz 1-1 állásra több százan is jelentkeznek, így nyugodtan kiszűrheti a kisgyerekeseket... :(

2014. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy az anyaság hogy kapcsolódik az álláskereséshez? Ott szakmai önéletrajzot kérnek, nem magánéletit.

Nekem soha, sehol nem kérdeztek rá (nem is tehetik) a magánéletemre, én meg egy szakmai interjún minek anekdotázzak a magánéletemről?


Másnál hogy a fenébe jön képbe, hogy van-e egyáltalán gyereke?

2014. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én inkább olyanon gondolkoztam, amit régen asszem egy csóró asszony talált ki más csórókkal, hogy mindenki rak pénz egy közösbe, és hol ennek, hol annak adják oda az összegyűlt összeget, vissza nem térítendő.

ez kinőtte magát nem tudom milyen segélyegyletek alapelve lett - jó régen olvastam már, ezért van az, hogy nem tudok semmit pontosan :(


de szóval ezen agyalok, hogy bbnőimmel elkezdve hogyan lehetne ezt kivitelezni, nemigen értem az elvét

mert levezetve mínuszosnak látom

2014. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!