Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kisebb gyerekkel esetleg...

Két kisebb gyerekkel esetleg jobb ötlet lehet a Hol nem volt park, mint az állatkert?

Figyelt kérdés
Lassan 4 és 2 évesek gyerekeink, terveztük,hogy megyünk állatkertbe,amit a nagy valószínű nagyon is élvezne(mikor tavaly voltunk akkor is élvezte),de most hallottam a régi vidámpark helyén nyílt "hol nem volt" parkról,ahol vannak állatok,állatsimogató ill. több játszótér is.Ez a kicsinek szerintem jobban bejönne,meg a nagy is élvezné.És nem utolsó sorban eléggé baráti a belépő...(500 ft)
2014. aug. 4. 15:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. aug. 4. 15:39
 2/11 anonim ***** válasza:
A kétévesnek bőven elég, őt szerintem kár is lenne a hatalmas Állatkertbe vinni. A négyéves is ellesz. Játékok is vannak, kisvasút stb., és van egy udvar fa miniházakkal, azt szokták szeretni a kicsik.
2014. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen, a belépő baráti, a zseton jegyek már kevésbé.

mert hogy maradt egy csomó vidámparki játék amire zsetonnal lehet felülni, ha kipróbálják a gyerekek akkor már ott tartotok mint egy állatkerti belépőkkel... :)

a játszótér is jó, de 2 éves nem tud felmenni rá, mert nagyobb gyerekeknek van.


egyébként jó hely, nem szidni akarok, csak pont annyi negatív van mint az állatkertnél is :)

2014. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ez a miniházas rész jól hangzik:)

tudom,hogy van sok minden ami zsetonos,meg is néztem őket,de 4 évesem nincs annyira odáig ezekért,attól nem félek,hogy a zsetonok miatt otthagynánk annyit mint az állatkerti belépő:)

Viszont arra gondoltam,hogy ez egy tök jó fél napos program lenne,állatokat is látnánk,lehetne játszani is.Ha az állatkertbe mennénk azt is csak fél napra lehetne tervezni,mert a kicsinek még muszáj aludnia délután,viszont pár óra az állatkertben nagyon kevés és tartok tőle,hogy a kicsi nem is élvezné annyira,vagyis inkább hamar elunná.

Amúgy 2 évesem eléggé kis ügyes,megy a tesója után,egy nagyobbaknak való játszón is elég jól feltalálja magát:)

2014. aug. 4. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én két évesem pont nem élvezte. Persze ez nem jelent semmit. Van a csónak amire felülhetett ahol a mesék vannak. Nem ismerte azokat a meséket. Simogatni nem jött be mert a kecskék úgy lerohantak minket, hogy nagyon megijedt. Egyedül a nagy körhinta tetszett neki. De persze nem biztos, hogy a Te gyerekednek sem élvezné.

Állatkertben viszont szuperul érezte magát.


Ha már az állatkertbe befizeted a belépőt, akkor átmehetsz ingyen a hol nem volt parkba. Csak a felülős dolgokra kell fizetni.

2014. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi neked is...hát nem tudom,akkor még gondolkodunk rajta...

amúgy a 2 együtt már tuti nem menne,az nagyon sok egy napra,ill. egy délelőttre vagy délutánra.

2014. aug. 4. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont két hete voltunk a gyerekekkel, a nagyobbik 4 és fél éves múlt, a kicsi pedig áprilisban volt kettő éves. Kombinált jegyet vettünk, mert az állatkertbe nagyon szeretnek menni, de gondoltuk, hogy kipróbáljuk a Holnemvolt Parkot is. A gyerekekkel együtt felültünk a Mesecsónakra, ez kb. nekünk volt jó nosztalgiázni, a gyerekek elvoltak, de annyira nem jött be. Felültünk még együtt a száz éves körhintára (ezt én akartam), meg a kerti vasútra, amit a Vasúttörténeti Parkból hoztak. Ezt élvezték, mivel a Vasúttörténetiben ültünk a rendes kerti vasúton, ez csalódás volt, mert egy kis körben megy csak. A gyerekek még felültek két körhintára és ennyi volt. A játszótérre nem tudtunk bemenni, mert dög meleg volt, árnyék sehol. A két évest nem engedték fel a Tréfás Dzsungelvasútra, mert azt mondta a jegyszedő nénike, hogy ijesztő. Az Elvarázsolt kastéllyal nem próbálkoztunk, a Hullámvasút nem nekik való, úgyhogy nekünk ennyi volt a park. Ja, az állatsimogatóban nem voltunk, mert a gyerekeket most nem érdekelte, már voltak többször is, de a kecskék miatt elment a kedvük, amikor a fejükre ugrottak szinte. Ami viszont jó a Holnemvolt Parkban, hogy rengeted vécé van, pelenkázó és viszonylag jó a kajálda is. A belépő lehet, hogy baráti, viszont zsetonokra egy vagyont el tudsz költeni.
2014. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk ott, és szerintem baromi unalmas.
2014. aug. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én majdnem 2 és 5 éves fiam nagyon élvezte a Holnemvolt parkot!

Maradtak volna egész nap.

Szóval ez gyerekfüggô, szerintem érdemes kipróbálni.

2014. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kipróbáltuk,alig lehetett őket elrángatni,nagyon jó döntés volt,hogy oda mentünk.Láttunk,simogattunk állatokat és lehetett játszani is.

Köszönöm a válaszokat,nyilván mindenkinek más jön be :)

2014. aug. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!