Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha betöltött 9....

Mennyire gáz ha betöltött 9. héten jutok el először dokihoz? Ki mikor ment?

Figyelt kérdés
a kórházban azt mondták hogy ugyan jövőhéten (betöltött 6.) már aktuális lehetne, de legkorábban szeptemberre tudnak időpontot adni... ez mennyire normális? (+kérdés: tud valaki rendes magándokit tatabányán?)
2014. aug. 5. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az én férjem orvos, ő készítette nekem az uh-kat, de mivel ismer, és tudja, hogy baromi parás vagyok, azt mondta, hogy legszívesebben csak a 8-9. hét körül nézné meg először, ha nincs semmilyen gondom. :))) Végül azért eddig nem engedtem várni, de 7+5 hetes voltam, amikor először megnéztük.
2014. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 9. héten mentem.
2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én a 11.héten mentem.
2014. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
6 hetesen mentem :) de nem gáz ha a 9. heten mész
2014. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtattatok :) mert eddig mindenkitől jóval hamarabbi időpontokat hallottam csak, de akkor türelmes leszek
2014. aug. 5. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Hermándi János nagyon rendes. Engem Ő műtött meg, méhen kívüli terhes voltam. Sokan voltak kórházban, szegény rohangált egyfolytában, de mindig szakított időt arra, hogy bejöjjön hozzám és megkérdezze hogy vagyok. Előtte egy másik kórházban egy hétig győzködtek, hogy nem vagyok terhes.
2014. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen mentem eloszor,mert kulfoldon voltam
2014. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!