Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A GYED-en lévő nem jogosult...

A GYED-en lévő nem jogosult kisgyermekes bérletre?

Figyelt kérdés
A BKK holnapja folyamatosan behal, nem tudom megnézni. A MÁK honlapján pedig csak a GYES-en és GYET-en lévőkre vontakozóan írja a jogosultságot. Valaki tud konkrétumot? Előre is köszönöm!
2014. aug. 5. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
de jár
2014. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De. Csak nem a MAK utalja, igy nekik ehhez semmi kozuk.

Besetalsz az OEP-be vahy a m.helyedre, ha kifizeto hely es kersz egy igazolast hozza.

2014. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De.

Kikerestem neked a BKK honlapjáról. Csak egy rövidet idézek, de benne van:

"A kisgyerekes bérletre való jogosultságot (budapesti lakcím mellett) a juttatásokról (gyes, gyet, gyed, vagy tgyás) a kifizetőhelytől kapott eredeti igazolás vagy megállapító határozat bemutatásával lehet igazolni. A bemutatott határozat, vagy igazolás nem lehet régebbi 6 hónapnál."

2014. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De. Nekem TGYÁS-om volt, GYED-em van. Jár.
2014. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi!
2014. aug. 6. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!