Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21éves fiú vagyok és van egy...

21éves fiú vagyok és van egy 2éves lányom, az anyukája el hagyott minket így én nevelém születése óta, a lényeg van egy lany szeretem nagyon és ő is engem tudta hogy van egy lányom mégis e miat undorodik tőlem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintetek mit tegyek?
2014. aug. 6. 04:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a lány nem szeret téged igazán...
2014. aug. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan rázd le magadról és keress egy másikat, aki midkettőtöket elfogad.
2014. aug. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorodik tőled? Akkor nem hinném,h nagyon szeret. Biztos fiatal még egy ilyen dologhoz.
2014. aug. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudsz mit tenni. Én sem nevelném más gyerekét. Szakítsatok.
2014. aug. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen a lány, nem hozzád való.Ha szeretne nem undorodna Tőled!
2014. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorodik,csak mert felelősségteljesen neveled a kislányod? El kell keserítselek de az a lány egy tuskó,nem hozzád való.
2014. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a kapcsolat nem fog működni. A gond az, hogy a huszas éveik elején járó lányok nagyobb része még nem áll készen az anyaságra. Pláne nem más gyerekét akarják nevelni.

De azért vannak olyanok, akik ilyen idősen vállalnak gyereket, szóval te is találhatsz valakit a korosztályunkból, csak tudnod kell, hogy nehezebb dolgod lesz az átlagnál. Ezt a lányt meg felejtsd el, ha nem fogadja el a kislányt.

Sok sikert, remélem, megtalálod azt, akivel egy család lehettek.

2014. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy (és ezt nem bántásból mondom) kezdd magadban tudatosítani, hogy te nem 21 éves FIÚ vagy, hanem FÉRFI.

Főleg, hogy gyereked van. Egy gyereknek ne egy gyerek legyen a szülője :)


Te is tekints magadra férfiként.

Üdv. 23N

2014. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 21 évesen egyedül neveled a kislányod, akkor te nagyon nagy király vagy! Gratulálok! Remélem minden rendben veletek! A csajt meg hagyd, jobbat érdemelsz!
2017. dec. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!