Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e vmiből következtetni...

Lehet-e vmiből következtetni a pocaklakó nemére? Pl. Hogy sós vagy édes ételeket kívántok inkább stb? Persze a lényeg, hogy egészséges legyen, de mégis kinek mi, ill olvasott-e erről vmit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ezek csak babonák.
2009. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Hallgass a megérzésedre. És olyan lesz!!!
2009. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.válaszolónak üzenem, hogy fiú megérzésem volt, és lányom lett :) :)

Az összes népi hiedelem és mindenféle babona és egyéb jóslás nekem fiút jósolt. A megérzésem is fiút jósolt.

Ráadásul meg se mutatta magát a 32.heti uh-ig, addig bizonytalankodtunk, de még akkor is inkább csak tippelték.

Kislány lett :) :)

2009. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is az elsőnél absz. fiút éreztem (az volt a megérzés) és lány lett. Szóval jó a megérzésre hallgatni, csak nem biztos be is jön:)
2009. márc. 10. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok babonás egyáltalán, de nálam bejött. :o) Sosem voltam édes szájú (havi egyszer, ha megkívántam egy csokit már lehet, hogy sokat mondok.) Mióta babás vagyok állandóan csak édeset falnék. De olyan szintem, hogy már a párom is dilisnek néz. :D Csokipuding, csokis fánk, kakaós csiga, csőröge, túrógombóc, túrórudi és a kekszes csokik a mániám. :D És kislányt várok. Úgyhogy nálam tényleg bejött. Szerencsére a cukrommal nem volt baj a terhelésen, viszont 8 kiló fel is szaladt, úgyhogy próbálom visszafogni magam. :P

26 hetes kismami

2009. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csakis édeset kívánok.A dokim szerint kislány lesz, pedig fiút éreztem:)))
2009. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!