Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha visszamegyek dolgozni Gyed...

Ha visszamegyek dolgozni Gyed után, akkor a megmaradt szabadságot csak munkanapra számolják?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát végül igen. Egy hét 5 munkanapból és 2 pihenő napból áll, erre 5 nap szabit számolhatnak el, mivel a pihenő napon egyébként sem kellen dolgozni. Remélem így gondoltad a kérdésben.
2010. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen,köszi


tehát,ha van 62 nap szabim,akkor kiszámolok onnan 62 nap munkanapot:)

2010. jan. 13. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha közbe esik esetleg fizetett ünnep, azt ne számold bele. :) A munkaügyes gondolom pontosan kiszámolja neked és megmondja, hogy mikor kell menned majd dolgozni.
2010. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,csak munkanapra számolják.Nekem kicsit soknak tűnik a 62 nap.Hogy számoltad?Csak a Tgyásra és a Gyed első évére jár szabi+ időarányosan a ki nem vett szabidat csapják hozzá.
2010. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2008-ra van még 10 napom,amit nem vettem ki,aztán tavalyról maradt 26,mert 2 gyerekem van és én kapom utánuk,és gondoltam,annyit kapok idén is.

Ezek szerint most májusban jár le az 1 év Gyed és így májustól novemberig,amíg vissza nem megyek dolgozni, nem jár nekem szabi?


Most összezavarodtam:(

2010. jan. 14. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam neked.

2010. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. jan. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!