Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom különbséget tesz a...

Anyósom különbséget tesz a gyermekeim között, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két lányom van, a nagy 2és fél éves, a pici pedig 8 hónapos. Anyósom heti 1 napot itt tölt nálunk, így sajnos hetente tapasztalom, hogy nagy különbséget tesz a 2 gyerek között. A nagyot szeretgeti, puszilgatja, játszik vele és minden alkalommal hoz neki ajándékot és gyümölcsöt is. zázszor elmondja , hogy mennyire szereti(sokszor már túlzásokba esik).A picinek a névnapján kívül még soha nem hozott semmit. Ha jön, akkor megfogja néhány percre és onnantól kezdve sajnos vele már nem foglalkozik, nem dajkálja és nem is játszik vele. Mintha valami távoli ismerős gyereke lenne. Szerintetek szóljak neki érte, vagy várjak amíg észreveszi magát?Nagyon nehéz elviselni, majd megszakad a szívem...és mi lesz ha már érti majd, hogy pl. ő nem kap semmit?

2014. aug. 10. 16:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :)

Ja még azt lefelejtettem, hogy megint 2 hónapos terhes vagyok...

Ha fiú lesz, elbeszélgettek megint a mamával, de ha lány én biztos nem hagyom, hogy kivételezzen vele. Ha az enyém lett volna a pici én azonnal elvettem volna tőle..

2014. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!