Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 14 eves lanyom es van...

Van egy 14 eves lanyom es van egy 15 eves baratja.11 honapja vannak egyutt kedvelem a sracot, aranyos, kedves, normalis. Eloalt a lanyom azzal a kerdessel hogy 20-an nallunk aludhatna e a baratja. Szerintetek engedjem?

Figyelt kérdés
Es ugyi itt lennek veluk egy lakasban csak masik szobaban.Normalisak es tudjak hogy a szex meg tul korai nekik. Megengedjem nekik?

2014. aug. 12. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, Ő nem szülő, hanem maga a gyerek! Csak előadja 2 féle verzióban!


Ha még együtt lesztek 2-3 év múlva, akkor ámen, együtt alhattok! Addig biztos, hogy nem engedném...

2014. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
29%
Udv! Keteve mi is ennyi idosek voltunk es szerintem ne enged oda a sracot mi is csak azt csinaltunk egesz nap amikor itt voltam ajto be zene fel szulok kint a nappaliba aszt mennt a szex. Nekem ha lanyom lesz 1 srac se johet att:D
2014. aug. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem engedném 14-15 éves gyerekeknek,tanulják csak meg szépen,hogy mindennek eljön az ideje a szexnek és az együtt alvásnak is de nem 14-15 évesen.
2014. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha tiltva van az sokkal izgalmasabb. Ha nem engeded és szexelni akarnak, úgyis megoldják csak lehet akkor az utcán egy parkban fog rá sor kerülni
2014. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó elég szégyen lenne ha az ember gyereke akárhol szexel,mert otthon ne lehet,normálisan nevelt gyerek nem fog ilyen korán szexelni,pláne nem parkban vagy akárhol.
2014. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%
Egy egy és egy hároméves gyerek apja vagyok, szóval egyelőre hasonló problémák nem jelentkeznek, de én szerintem megengedném. Természetes, hogy 14-15 évesen már kipróbálnák az esti meghittséget, hogy nem kell időre elszakadni egymástól, lehet beszélgetni, tévét nézni, összebújni a sötétben, elalvásig. Ha az én lakásomban történne, én engedném, a fiúhoz nem engedném el, de ez így szimpatikus megoldás.
2014. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is kb ennyi vagyok és én nagyon örülnék ha anya hagyná de és 17 évesen szerintem a se hét is elég érett vagyom
2019. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!