Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért plántálják a szülők azt...

Miért plántálják a szülők azt a gyerekeikbe, hogy a testiség csúnya dolog?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 20:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy gyerek nem véletlenül fujjog, ha csókolózó párt lát. Ez tanult dolog.
2014. júl. 27. 20:56
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Alaptalan a kérdésed. Soha nem plántáltuk egyik gyerekbe sem, mégis vigyorogva fujjognak, ha megcsókoljuk egymást.
2014. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem azért fújjognak, mert csúnya dolog, hanem mert az olyan felnőttes. Gyerekként mi is fújjogtunk, pedig senki se mondta, hogy az csúnya.
2014. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Gondolom, mert a szülők is ilyen nevelést kaptak.

Mi a másik véglet vagyunk, biztos vannak, akik minket is megszólnának, de nem érdekel :)

Igaz, még csak másfél éves a lányunk, de itthon sokszor meztelenül vagyunk, aludni is ruha nélkül szoktunk.

Ha már nagyobb lesz, szerintem a férjemnek sajnos vennem kell pár boxeralsót és muszáj lesz megszoknia, hogy legalább itthon felvegye, mert azért mégiscsak ellentétes nemű gyerekről van szó.

Amíg a lányomat nem zavarja, addig én viszont simán meztelenkedek előtte akármeddig.

Az én anyukám előtt is bármikor levetkőzök, nálunk ez nem volt tabu szerencsére.

Szexelni persze nem fogunk előtte a későbbiekben, sem úgy, ha tudom, ébren van és hall minket, de a csók, ölelés alap dolog, jó, ha látja, milyen, mikor két ember szereti egymást.

2014. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Nekem négy gyerekem van, egyik sem fújogott soha, ha megcsókoltuk egymást, vagy bármilyen más pár csókolózott.


Ahol fújognak, ott valami más baj van.

2014. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2-es: mert a társaiktól azt tanulják. És a társaik? A szüleiktől.
2014. júl. 27. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Az én 5 évesem is fújjong. Mi nem csókolozunk elötte, nincs rá igényünk hogy a gyerek elött enyelegjünk. Ha máshol lát csókolozni embereket akkor fújjong. Ez életkori sajátosság, nekik még fura hogy egymásra tapad egy fiú meg egy lány, mivel Ők ezt nem tennék ezért ez fúj. Mint ahogy később kisiskolás korban majd ciki lesz fiúnak lánnyal, lánynak fiúval játszani egy darabig.
2014. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Most komolyan!

sztem az a nem normálís h lógó f@sszal meg egyszál p.nába szaladgáltok smároltok meg ölelkeztek a gyerek elöt!

EZ BETEG!!!!!

2014. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
7es vagyok. tudnám miért kell lepontozni.....
2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

szerintem meg csak arról van szó, hogy a gyerekek még ártatlanok, és nekik a testiség alapból fúj.

még pszichésen meg is betegedhetnek attól, ha a szüleiket hallanák, vagy látnák "úgy".

a csók nem okoz ilyet, csak annyit, hogy fúj.

2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!