Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most tényleg, akkora probléma,...

Most tényleg, akkora probléma, hogy a kislányunk nem jön velünk az esküvőre?

Figyelt kérdés

Pénteken esküvőre,majd lagzira vagyunk hivatalosak.Van egy 20 hónapos kislányunk,őt nem vinnénk,maradna addig mamáékkal.

Na most a barátnőmék,akik szintén hivatalosak a lagzira,hozzák az 1 éves kisfiukat és kiakadt mikor mondtam neki,hogy mi nem visszük a lányunkat.Erre ő elkezdte mondani,hogy hát ő is a családunk része,és hogy őt is meghívták,mi meg lepasszoljuk stb.

Amugy több ok miatt nem visszük.Egy az,hogy szabadtéri esküvő lesz és eléggé hűvös,esős időt jósolnak, a másik meg,pontosan tudjuk,hogy nem képes megülni 1 percet sem.Állandóan szaladni kell utána.

Minden érdekli,mindent megnéz,megfog.Ha elvinnénk,akkor nem tudnánk élvezni a lagzit,hisz mindig ő utána kéne menni és őrá figyelni.

Most tényleg önzőek lennénk emiatt?!

Ti mit gondoltok?


2014. aug. 19. 23:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy senkinek semmi köze hozzá
2014. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok önzőek. Az, hogy ők viszik a gyereket, az ő dolguk, ha ti nem viszitek, az meg a tietek, és köze nincs hozzá senkinek.
2014. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz a barátnöddel... teljesen egyetértek veletek!

(el tudom képzelni azt a verziot, hogy legszivesebben ö is -leadná- a gyerekét, ha lenne kinek, illetve, ha nem érezné ugy, hogy ezért megszolják a családtagjai..)

2014. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy amikor 1 éves volt a fiam mi is elvittük!De most 2 éves múlt és ahogy írod egy perc nyugodalma nincs.Az esküvőt egy sima templomit karban talàn végig lehetne csinàlni max 1 óra,de addig sem hinném hogy nem kéredzkedne le.Élvezhetetlen lenne a dolog.1 évesen még el lehetett tologatni a babakocsiban.Le lehetett foglalni.De ebben a kórban örökmozgók.A barátnővel ne foglalkozz,majd megtudja egy èv múlva mièrg nem vittétek.
2014. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van ne is vidd :) Majd nezd meg a baratnod fejet mikor szaladgal a gyerek utan vagy a gyerek unatkozik es elkezd uvolteni :DDDD te meg elvezed a lagzit :DDD
2014. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy viszi -e a gyereket vagy sem. Elég valószínű, hogy én elvinném, mondjuk vacsiig maradna, utána pedig rábíznám a nagymamára. HA élvezni is akarsz valamit az egészből, akkor szerintem is jobb nélküle menni. Legfeljebb nem isztok alkoholt hogy szükség esetén haza lehessen menni hozzá.
2014. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek magának kell tudnia, hogy mi a legjobb neki, a gyereknek és az ifjú párnak. Nem vagyok gyerekellenes az esküvőkön, engem nem zavart, hogy voltak gyerekek az én esküvőmön, de ha te magad is tudod, hogy csak szenvedés lenne mindenkinek, akkor nem kell magaddal cipelni. Ő jól fogja magát érezni a nagyszülőkkel, és ti is jól fogjátok magatokat érezni. A mi fiunk 1 éves, voltunk idén két esküvőn is. Eszünkbe nem jutott volna, hogy elvigyük, senkinek nem lett volna jó. Ő este 8 körül már alszik, akkor még egyik lakodalomban sem kezdődött el a vacsora sem, így mit csináltunk volna vele? Akkoar hangzavarban aludni nem tud, szállás nem volt. Nagyszülőkkel remekül volt, mi is kikapcsoltunk egy kicsit. VAgy már önzőség pár óráig gyerek nélkül lenni?
2014. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól esik, hogy ezt ìrtátok! Akkor tényleg nem velem van a gond. Nagyon szeret mamáéknál lenni, jól elvan nélkülünk.Nyugodt szívvel bízzuk rájuk. :)

És tényleg egy örökmozgó. Egy tányér levest sem lehet megenni mellette anélkül, hogy ne kéne 10x felállni és utána futni...

2014. aug. 19. 23:28
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább az a gáz aki elviszi.
2014. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozzatok senkivel! Érezzétek jól magatokat, nektek is jár egy kis kikapcsolódás! És biztos vagyok benne, hogy a nagyszülők is boldogok, hogy unokázhatnak.

Jó szórakozást! :)

2014. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!