Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik babakocsi márka...

Nektek melyik babakocsi márka vált be? Linket is légyszi!

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam, Hauck Malibu babakocsit vettünk anno sajnos, szörnyű a babakocsi, kész katasztrófa, már javítani is kellett 3 hét után mert a hátsó fékek teljesen befogtak, a húzatót nem lehet levenni a sport részről, a mosógépbe sem fér be. Rosszak a kerekek, csak sima úton lehet eltolni, mert ki akar törni a helyéről az első két kerék, a kerekei nyikorognak, a vázra minden részét fel lehet csatlakoztatni, a mózeskosár úgy billegett rajta, hogy külön kötéllel kellett kirögzíteni, a babahordozóba, meg szó szerint ült a gyerek, mint a cövek, ki engedélyezett ilyen babakocsit forgalomba. A bébihordozó is billegett majdnem kiesett a gyerek, azt is kötéllel kellett kikötni, a sportrészt nem lehet teljes ülő helyzetbe tenni, csak fél ülőbe, így olyan benne szerencsétlen gyerek mintha le lenne csúszva és nagyon kényelmetlen neki. Az egész babakocsi egy katasztrófa, most néztem 90.000Ft az új ára, ez a babakocsi egy fillért sem ér, és nagyon veszélyes is, mielőbb megszabadulok tőle! Vásárolni szeretnék egy megbízható babakocsit kérlek segítsetek!

2014. máj. 30. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen volt, csak zöldben. Nagyon szerettem, de már november óta nem ült benne a fiam.

2014. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Stokke, megérte az árát, imádom. Gyönyörű, praktikus, kanyarodik, egy kézzel is irányítható, van hozzá kis bőrönd is.


Igazából mi belvárosban lakunk, nincs szükség olyanra, ami terepen is mozog, mert villamoson, metrón hordozom a babát.


Kép: [link]

2014. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan nem ilyen van, de rossz terepviszonyok mellett én ezt választanám. Egy 10 hónaposnak tökéletes.

[link]

2014. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyet vennék a helyedben:

[link]


Nekünk is Bebetto van (csak solaris),nagyon strapabírók és elmennek minden terepen.

2014. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van!


[link]


Sztem nagyon jó! Még nem volt vele sosem probláma!

2014. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Végül Bebetto Nico babakocsit választottam holnap érkezik meg! Kíváncsi leszek rá, remélem beválik!
2014. jún. 2. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok, remélem ebben nem fogsz csalódni!
2014. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Imádom ezt a babakocsit!!!! Egyszerűen szuper! :D :D :D
2014. jún. 12. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!