Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 napja fájdogál a jobb...

2 napja fájdogál a jobb oldali petefészkem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A petefészkem vagy a környéke fájdogál 2 napja, nyilalásszerűen, bizonyos mozdulatoknál, hajolgatásnál, leülésnél.

Ha vakbél lenne, gondolom már görcsölnék, úgyhogy az kizárva.

A pisilés kicsit fáj (talán inkább a nyomástól), esetleg felfázás lehet? Vagy petefészek gyulladás?

Sajnos az orvosom most szabin van, máshoz nem tudok menni.


Házilag ki tudom kúrálni magam? Meleg vizes pakolást már tettem rá, az némileg segített.


Egy hét múlva kellene megjönnie, a terhesség pedig nem hiszem, hogy ilyen tünetet produkálna.



2014. aug. 21. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk ugyanez a bajom... :(
2014. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy picit jobban vagyok, de akkor sem normális ez a nyilalgató fájdalom, különösen leülésnél.


Ha nem javul az állapotom, holnap délután megyek dokihoz, hamarabb nem tudok menni.

2014. aug. 21. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elmész dokihoz , utána írnál ide hogy van e gond es ha igen mi ? :)

Nekem csak 1 hét múlva lesz dokim...

2014. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!