Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen végzettséged volt...

Milyen végzettséged volt neked vagy ismerősöknek a tervezett gyerekszülés előtt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakács végzettségem van de pultosként dolgoztam.


Most TB- és bérügyintéző tanfolyamra járok gyed alatt, hogy tudjak majd dolgozni ha lejár a gyed...

2014. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
okj-s marketing végzettségem van, de titkárnőként dolgoztam.
2014. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdasági egyetemet végeztem és 2 évem volt meg a jogi egyetemből, amikor szültem. Most 2 éves a lányunk, lassan befejezem ezt is. Az ismerőseim között nagyon sokféle végzettségű ember van.
2014. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolai diplomám van, pénzügy és számvitel szakon végeztem. Szerencsém volt, mert a cég ahonnan eljottem nem tudott visszavenni, de két hónap alatt találtam munkát, sőt választási lehetőségem is volt. De ez részben szerencse kérdése is szerintem. Jókor kell jó helyen lenni. Egyébként a szakmunkastól a diplomásig mindenféle ismerősöm szült, és van, aki könnyen talált utána munkát, van aki nehezen, van akit visszavettek, van akit nem. Széles a skála.
2014. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Történész-levéltáros végzettségem van, szakmában dolgoztam (és szeretnék majd továbbra is).

A gyerekes ismerőseim között pedig van tanár, grafikus, idegenvezető, ötvös, jogász, stb., szóval nagyon vegyes. De olyan is akad, aki még az egyetem alatt szült.

2014. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Gimnáziumi érettségim volt, mert egyetemi tanulmányaim alatt estem teherbe az elsővel (nem volt tervezett baba). A második babánál (tervezett) már volt egy diplomám (magyar nyelv- és irodalom szakos bölcsész, finnugor nyelvész). Ezalatt a terhesség alatt szereztem meg a 2. diplomámat (magyar nyelvtörténész) és csináltam egy felsőfokú könyvtárosi képzést. A gyes alatt doktoriztam. Az ismerőseim tanár és ingatlanközvetítő végzettséggel rendelkeztek szülés előtt.
2014. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Közgazdasági érettségim volt/van, gazdasági ügyintézőként dolgoztam és 3 év után ugyan oda mentem vissza.
2014. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyész, közbeszerzési referens
2014. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdasági szakközépiskolában érettségiztem.
2014. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógus diploma, tanárként is dolgoztam. Most is tanítok, nem lettem pályaelhagyó.
2014. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!