Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik 3. baba után mi a...

Anyucik 3. baba után mi a helyzet odalennt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok aki természetes úton szülte 3 babáját utána milyen maradt odalent?

Nekem 2 gyermekem születése után elég toldott foldott a helyzet...de mi lesz a 3. után?

Főleg, hogy elég aranyeres voltam odalent, plusz a 2 baba születése csúnya szakadást eredményezett.



2014. aug. 26. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csipkésnek nevezem. Az olyan bájos. :)
2014. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első és második szülés alkalmával vágtak és repedtem is. Harmadiknál gátvédelem volt. A férjem azt mondja olyan, mint régen, de én ugy érzem egy kicsivel tágabb, nem sokkal. ami engem nagyon zavar igy szülés után 15 honappal, az az hogy tüsszentésnél bizony bemegy pár csepp :(
2014. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat változott, szerencsés vagyok.
2014. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok,nem változott semmi(a férjem szerint sem).Nem volt gátmetszésem,nem is repedtem,és ami szinte csoda,soha nem volt aranyerem(szülések alkalmával se jött ki).Tágabb se lettem.Szerintem ez genetika is.
2014. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem magyarázta a dokim, hogy ma már egy halom helyreállító műtét van az ilyen panaszokra, mint amit fentebb olvastam. Az esztétikaira is, de főleg vizelettartási problémákra gondolok. Szóval egyéni döntés, ki tud vele együtt élni még 30-40 évet, de én elgondolkoznék egy ilyenen.
2014. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!