Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kívánt terhességből,...

Nem kívánt terhességből, kettő baba! Idővel változni fog a helyzet?

Figyelt kérdés
30 éves két gyerekes anyuka vagyok!Nem terveztem több gyereket, sőt volt hogy egyenesen féltem hogy terhes leszek.Sokáig szedtem tablettát, de szüneteltetni akartuk. Terhes lettem. Elöször még el is akartam vetetni. De mindig is abortusz ellen voltam, így úgy döntöttem, ha megfogant megtartom.A 8. héten kiderült hogy kettő baba van. azért félek, hiába nem vagyok kezdő anyuka. Van hogy még most is eszembe jut, nem is akartam ezt a terhességet.
2014. júl. 17. 11:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Most vagyok 12 hetes. Bízom benne, hogy ha majd megmozdulnak, jobb lesz a helyzet..

Tisztába vagyok hogy sok anyuka teherbe esni sem tud..amit sajnálok.

2014. júl. 17. 12:01
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Várd meg, míg rád mosolyognak, odabújnak, mind a négyen! Mi ez, ha nem fantasztikus? Lesznek nehézségek, ez 100%, lesz, hogy arra fogsz gondolni, hogy nem vagyok normális, hogy ebbe belevágtam! Aztán ott lesz egy anyák napja, egy karácsony, vagy csak egy nyugodt vasárnap reggel, sokan az ágyban... és rájössz, hogy dehogynem, ennél csodálatosabb dolog nem is történhetett volna veled! :) Merj örülni! Minden más megoldódik majd! :)N30
2014. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt írtad..:)
2014. júl. 17. 12:18
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
A legszebb dolog történik veled ami csak történhet! 4 gyerek!!! Karácsonyfa mellett 4 boldog szempár! Ovis-sulis rendezvényeken 4 boldog gyerek, akikre büszke lehetsz! Zsibong a ház a 4 gyerektől! 4-en rohannak hozzád örömükben, ha hazaérsz! Fantasztikus dolog ez! Kívánok sok boldogságot és jó egészséget!
2014. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Én mit nem adnék egy 4. gyerekér... :/ Irigyellek! A helyzet tuti változni fog idővel,az érzéseid pozitívabbak lesznek,bár gondolom félelemmel,kétségekkel teli...de... a többiek előttem már leírták.Csodás dolog lesz 4 szuper kis csemetét nevelgetni.Nehéz.Tuti az.Nekem is a 3-al.De minden vágyam egy 4. Egy ismerősömék ugyan így jártak mint ti. Már megvannak az ikrek. Öröm rájuk nézni,a minap megosztottak egy családi fotót egy közösségi oldalon...háááát..elolvadtam.Azt se tudtam hogy bőgjek,hogy ne lásson a család. Csodásak voltak úgy együtt. Boldogok,bár fáradtak,de boldogok! Istenem,de jó lesz nektek! Gratulálok,legyél nagyon boldog,büszke kismama,és anyuka.Hidd el,sokan cserélnének veled. Minden jót Nektek!
2014. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy babát terveztünk, mikor kiderült h ketten vannak majdnem leestem az ágyról... most már 15 hósak, nem mondom h könnyű, de mindent megér, amikor 30.hét körül amikor azt látod h hullámzik a hasad 2 irányból, meg mikor meglátod öket egymás mellett abban a kis kórházi kocsiban :)
2014. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Úgy örülnék, ha a harmadik terhességem iker lenne! Csodálatos dolog a nagy család! Az ikrek pedig az elejétől kezdve imádják egymást, együtt fejlődnek és jól eljátszanak. Semmi gond nem lesz velük. Persze van nehézség, de a két gyereknél már hozzá edződtél. Mennyi fog!
2014. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, tehát azt akartam írni, hogy fiatal vagy, menni fog ez neked!
2014. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, köszönöm a biztatást, és a jókívánságokat! :-)
2014. júl. 17. 14:25
 10/22 anonim ***** válasza:
NA azért ez a jól eljátszanak az csak azok gondolják, akiknek nincsenek ikrei :) De hogy a kérdésedre válaszoljak, fel a fejjel. Én mondjuk mindig is szerettem volna ikreket, 2. terhességemmel születtek és bár az elején voltak nehézségek, de nem fogtam fel semmit tragikusan, pedig a nagyobb is még csak 20 hónapos volt amikor a kicsik születtek. Most már majdnem 2 évesek és nagyon jó őket nézni amikor nagyokat kacagnak valamin, amiről nekem fogalmam sincs, hogy min nevethetnek. Biztos nem lesz könnyű anyagilag, de nekem pl. szinte semmit nem kellett venni, mert a nagyról rengeteg ruha maradt, persze ne mtudom a te gyerekeid milyen neműek. Egy szóval légy boldog és várjátok őket nagy-nagy szeretettel!
2014. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!