Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárosok, nektek is ilyen/i...

Császárosok, nektek is ilyen/ilyen volt a hasatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz 3 hete, hogy császároztak és a vágásnál lóg a hasam.. ugye egy jó darabig nem hasazhatok sajnos, de nem szeretném, hogy így maradjon a hasam. El fog ez múlni, ha igen, mikor?
2014. aug. 30. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lógott, úgy, hogy rálógott a vágásra is. Aztán szép lassan visszahúzódott, de már sajna nem tudom mennyi idő után. Mondjuk nekem előtte sem volt soha lapos hasam, de amilyen volt, kb. olyanra vissza is ment egy idő után.
2014. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is rálóg és úgy zavar.. de ezzel most kicsit megnyugtattál, remélem nekem is szépen visszahúzódik majd:)
2014. aug. 30. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Sima szülés után is marad egy kis "kötényhas" vissza a megnyúl bőr miatt. Ha jó a genetikád, jók a kötőszöveteid, idővel teljesen vissza fog húzódni. Amint lehet, rásegíthetsz egy kis tornával.

Nekem a java 2-3 hónap alatt ment vissza, de sajnos maradt egy kicsi az első szülés után, de nem a legjobbak a kötőszöveteim, és nem is vagyok már túl fiatal. :)

2014. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindent megfogok érte tenni:)

Egyébként normális, hogy még mindig nem érzem a hasamat? Teljesen el van zsibbadva a vágás fölött, de a seb már nem fáj

2014. aug. 30. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2 évig volt érzéketlen a vágás és a körülötte lévő rész. Szóval, nyugi, tök normális. :)

Nekem nem lógott a hasam, mert nekem kb akkora maradt szülés után, mint másnak 8 hónapos terhesen. :) A fiam 2 hónapos volt és egy idegen azt kérdezte, hogy már jön is a következő?? Marha ciki volt. :) De aztán szépen lefogytam és nem maradt lógós bőr a hasamon. Biztosan rendeződni fog neked is, csak türelmesnek kell lenni.

2014. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem is érzéketlen volt a vágás környéke jó sokáig. 2 évig biztosan.
2014. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:O úristen 2 évig?

Nekem szerencsére elég szépen megy le a hasam. Császár után akkora volt, mintha 5-6 hónapos lettem volna, aztán minden nap kisebb lett, de még van mit leadni.

Mikor lehet kb hasazni? A védőnő azt mondta, hogy 3 hónap után elmehetek már futni, de még fél év után se hasazhatok.

2014. aug. 30. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 császárom volt, már egyáltalán nem érzem a hasam. Picit lóg, és ezen már max egy plasztikai sebész segíthet. De az első után még nekem is visszament.
2014. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég gyorsan visszament - már ami a lógást illeti. Szerintem 5 héttel császár után már nem lógott rá. Sőt, a hasam is zépen visszament egy idő után, lapos lett, mint császár előtt volt. Érzéketlenségről nem tudok nyilatkozni, szerintem én marha szerencsés voltam, mert egyáltalán nem volt érzéketlen a hasam, max. műtét után egy-két napig, de tovább biztosan nem. Viszont ezt sokmindenkitől hallottam, hogy a heg környéke jó sokáig érzéketlen maradt. :(
2014. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kB 5 hónapig volt érzéketlen, de egyáltalán nem logott.
2014. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!