Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem nem akar kistesót!...

A férjem nem akar kistesót! Hogy próbáljam meg elfogadni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, a férjem 26, a kisfiúnk 2 éves! elég nehéz volt a terhességem és a szülésem is, utána pedig szorongtam és pánikbeteg lettem, gondolom emiatt fél igazán! mikor összeházasodtunk, 2 gyerkőcöt terveztünk, mára viszont a férjem már nem akar többet! nem vagyok benne biztos, hogy el tudom fogadni a döntését! Bárki aki hasonló cipőben jár, vagy csak hozzászólna, kérem írja le a véleményét!

2014. szept. 2. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elfogadtam.

Férjem mindig is 1 gyereket akart, én 2-t. Miután megszületett a fiam, valahogy én sem szeretnék tesót.

Nem nagyon segített semmit a gyerek körül piciként, bár most sem sokat (16 hónapos), és úgy érzem, nekem elég 1 gyerek ellátása. Így már én sem szeretnék még egyet. Anyagilag is elég egynek megteremteni mindent, amire szüksége van. És nem csak most, hanem 15 év múlva is. Nem szeretném úgy, hogy "majd lesz valahogy".


Ha ilyen nehéz volt a terhesség és a szülés, plusz pánikbeteg is lettél, hogyhogy szeretnél még egyet?

2014. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon jól tudom kezelni a pánikbetegségemet, bár mire rájöttek hogy az van, addig megjártam a poklot! Mindig is kettőt szerettem volna, úgy is terveztük! szerintem a férjemet jobban megviselték az akkor történtek mint engem, és ennek köszönhetően nem akar...igazából tudom hogy neki a kényelme az első, nem viseli jól ha hisztizik a gyerkőc, általában olyankor ő is úgy viselkedik mint egy 2 éves!
2014. szept. 2. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele. 26 éves. Lehet, hogy ő sem ilyennek gondolta a dolgokat. Tudom, hogy szuper fiatal anyukának lenni (én is ezt szerettem volna, de nem jött össze), de lehet hogy a férjednek kicsit még "érnie" kell hozzá.
2014. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy is jobb ha vártok,hogy ne legyen kevés a korkülönbség 2-3 év múlva lehet kedvet kap hozzá újra.Mi a párommal anno 4-5 gyereket képzeltünk el,aztán jött a meglepi kisfiunk, a szám lecsökkent max 3ra.Az első 1 évben meg sem fordult a fejünkben hogy vállaljuk a tesót, később párom hol lelkesedett, hol inkább nem akart többet,attól függően kisfiunk milyen időszakban volt,én is hasonlóan éreztem,aztán a nyáron elhatároztuk magunkat,most hogy kisfiunk úgy tűnik kimászott a dackorszakból 2 év után,3,5 évesen,hogy fél-1 éven belül neki látunk a babaprojectnek.23-24 évesek vagyunk. Legyél türelmes simán meggondolhatja magát.
2014. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

biztos fél hogy megint azokat élitek majd át.

A pánikbetegségből gyógyulj ki előbb, ami nehézségek voltak terhesség alatt az meg nem biztos hogy lesz, minden terhesség más.

Ha kigyógyulnál belőle akkor lehet más lenne a helyzet, de gondold át mégegyszer azt kibírnád-e.

2014. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!