Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tisztítószerrel mostok...

Milyen tisztítószerrel mostok fel otthonotokban? Konkrét márka érdekelne!

Figyelt kérdés
És milyen gyakran mostok fel?
2014. szept. 3. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Frosch levendulás.
2014. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mosogatószerrel (fairy) 3-4 naponta.
2014. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Ecetes vízzel, pár csepp teafaolajjal, az elvileg fertőtlenít. Heti egy az alap, de sokszor többre van szükség. Naponta azért nem mosok fel, többször naponta meg pláne nem. Míg a gyerek mászott, heti 2-3 felmosás kellett, most már azért ritkábban is elég.
2014. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Domestos, vagy Flóraszept és minden nap a konyhát minimum 2x, a többi részt heti 2-3 alkalommal. (170nm a tisztítandó felület)
2014. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Minden este felmosok mivel kutyánk is van.

Nem használok vegyszert, a gyerek fürdővizével mosok fel, aztán ezzel öntöm le a wc-t.

2014. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én is Frosch-t használok, mert természetesebb mint a többi (pl domestos), ecetes, de ugyanúgy fertőtlenít.

múltkor pl semmivel nem jött le a vízkő a fürdőben a tükörről, kipróbáltam a frosch-al és leszedte elsőre.

2014. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mosogatószert (JAR) öntök a vízbe, forró vízbe.

Sajnos minden nap fel kell mosnom, van amikor kétszer is.

2014. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat, mind hasznos volt számomra! én is frosch-al mosok fel, csak eddig nem voltam biztos abban, hogy ennyi elég a lakás koszosabb részein is. (előszobában van a babakocsi pl)
2014. szept. 4. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!