Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki dolgozik zárt osztályon,...

Aki dolgozik zárt osztályon, válaszolna pár kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Milyen munkakörben? (Ápoló/Orvos stb)

2. Milyenek a betegek?Vannak olyan betegek mint a filmekben,hogy csak néznek maguk elé,de semmit nem csinálnak?

3. Vannak erőszakos incidensek? (Pl dühroham/beteg rátámad orvosra/ápolóra/másik betegre)

4. Mennyire viseli meg az embert?



2014. máj. 4. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Igen vannak olyan betegek és van dühroham is. Az ápolókról meg annyit, hogy mivel lepukkant helyen dolgoznak ők is elhanyagolják magukat..nem fésülködnek stb.
2014. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te is ott dolgozol? Engem nagyon vonz valamiért,hogy ilyen emberekkel foglalkozzak
2014. máj. 4. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Az OPNI-ban még voltak

vidám osztálynak hívott, lazább helyek.

Ellenben máshol alig tudják elkülöníteni a betegeket súlyosságuk szerint.


Sok a magas életkor miatti elhalálozás, ahhoz is hozzá kell szokni.

Ágytál, pelenka, kacsa - nem tartom vonzó foglalkozásnak.


Ám tisztelem a gondozókat fontos, nehéz hivatást végeznek!

2014. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan nem zártosztályon dolgozok, de amiket leírtál azok mind simán előfordulnak nálunk is.
2014. máj. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatbol irom.

Én sajna bent feküdtem 2 hetet de az lenyegtelen miért.

Igen vannak dühromamosok, és olyanok is akik màr nem kerülnek ki onnan mert ugy ahogy irtad néznek màszkàlnak mint akik vilàgukrol sem tudnak.

Az àpolok normàlisak ha ugy viselkedsz velük mondjuk én nekem az éjszakàssal volt gondom mert nem akartam aludni erre kaptam egy szurit.

De nem egyszerű a dolguk nekik sen pelenkàznak néniket sőt volt olyan akit kikötőztek az oszlophoz hogy ne màszkàljon.

Nekem csak gyogyszerrel volt gondom azért voltam bent de történnek fura dolgok az ott bent nem a földi élet.

2014. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!