Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megint megjön, már elegem...

Megint megjön, már elegem van. Inkább nem is kell gyerek. Érezte más is így?

Figyelt kérdés

Teljesen bele diliztem:) már ebbe.

És most is biztosan megjön.Már mensi előtt 6nappal görcsölök, ami egyáltalán nem szokott lenni.Még csak most csütörtökön kellene megjönnie, de már péntek óta görcsölget,mintha a következő pillanatban már meg is jönne.

Védekezni nem védekezünk már hónapok óta, de mindig megjön.

És most úgy érzem már inkább nem is akarom.Nagyon télen nem akartam szülni:(Tudom hülye indok, de van már gyerekem, és télen sokkal több a nyavalya(infuenzák, torokgyuszik) is....vagy csak a kudarc beszél belőlem?


2010. jan. 18. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen szerintem csak a kudarc beszél belőled. nyugodj meg, nem mindenkinek jön azonnal a baba, de ezt te is tudod. és attól mert nagyon akarod még nem fog előbb jönni sajnos. te tegyél meg minden tőled telhetőt a baba érdekében, ennél többet úgysem tudsz tenni a többit pedig hagyd a természetre. tudom nehéz, de ez így működik.

bízni kell!

2010. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is hosszú hónapok után jött össze. Az első időben szinte sírni tudtam volna, és szívem szerint állandóan teszteltem volna. Majd feladtam, és nem érdekelt. Nekem amúgy is 27-31 nap között jött meg, össze-vissza, így nehéz volt kiszámolni melyik a jó nap. És így sikerült, mikor nem is gondoltam rá. Tudom, ez egy sablon történet, én sem hittem, mikor itt sok ilyet olvastam, de tényleg ez történt. Sok sikert!
2010. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a kudarc beszél belőled. Nagyon rágörcsöltetek a témára. Nekem is így volt, szinte sírni tudtam volna, amikor mindig megjött. És abban a hónapban úgy áltam hozzá, hogy most már úgysem sikerül, most úgysem esek teherbe, nem gondoltam a babaprojektre, és akkor történt. Most 32 hetes vagyok, és minden rendben. Tudom, könnyű mondani, de türelem.
2010. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a 4. hónapban történt de úgy, hogy előtte minden együttlétet gondosan feljegyeztem, hogy majd megkönnyítsem a fogantatás időpontjának pontosabb meghatározását, de hiába jegyeztem fel mindig megjött. aztán elegem lett, hogy milyen hülyeség ez az egész, semmi értelme, csak feleslegesen jegyzetelgetem az együttléteket, meg viccesen is hangzik, hogy ezeket írogatom, úgyhogy abbahagytam. és pont abban a hónapban fogant amikor abbahagytam. ne add fel, csak ne ekörül forogjon állandóan a gondolatod.
2010. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és ne görcsölj ezen. Tudom könnyű ezt mondani. Mi 3 évig próbálkoztunk, minden hónap újabb és újabb kudarc volt, nagyon szerettem volna már még egy babát. Melóba is mindig kérdezték, hogy még mindig nem megyek "gyes-re?". 3 év után belefáradtam és közöltem mindenkivel, hogy lemondtam róla nem lesz 2 gyerekem, marad egyke a fiam és lélekben tényleg lemondtam a babáról. Következő hónapban terhes lettem, nem is hittem el elsőre.
2010. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!