Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnapra nem vártam, nem is...

Tegnapra nem vártam, nem is jött meg. Csináltam 10-es érzékenységű tesztet, a tegnapi negatív, a main mintha látnék valami nagyon halvány 2. csíkot. Nem kéne már erősebbnek lennie, ha baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Időn belül is láttam, időn túl pedig még jobban kivehető. Azért sem értem ezt az egészet, mert amikor a lányommal voltam terhes, ilyenkor már egyértelmű pozitívat teszteltem.

Az utolsó menzeszem dec13-án volt, peteérésem pedig 29-30 körül. Szerintetek?

Köszönöm a választ!


2013. jan. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második babával még a nem várt utáni 3. napon is negatív volt a teszt. Rá két napra egyértelmű pozitív lett, pedig elég érzékeny teszt volt.
2013. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később estél teherbe, mint ahogy számolod. Csinálj még egy tesztet két nap múlva.
2013. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csináltam ma, de tök halvány az is.
2013. jan. 16. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje, hogy orvoshoz menj. :)
2013. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!