Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan kismamákat/anyukákat...

Olyan kismamákat/anyukákat keresek, akik a mohácsi kórházba járnak/jártak terhesgondozásra ill. ott is fognak szülni/ ott is szültek?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni? Lenne egy-két kérdésem. :) Köszönöm!

11 hetes km


2010. jan. 18. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia

Már most is nyugodtan felkérheted az orvost jobb előbb letisztázni a dolgot.Nekem medela kézi mellszívóm van nekem nagyon bevállt.A kórházban is ilyen van.Nekem is hoztak minden nap ebédet,de a reggeli és a vacsi is pocsék volt.Tudod már hogy mi lesz a picike?Kérdezz nyugodtan ha tudok szívesen segítek!!!

2010. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Ezt a Medelát ajánlotta úgy emlékszem férjem egyik rokona is. Akkor csak nem lehet rossz, ha Te is ezt ajánlod. :)

Az orvos felkérésén még nagyon vacilálok, mert őszintén szólva még mindig nem jött meg a kedvem, hogy Mohácson szüljek. :))) Eredetileg Pécsen szerettem volna, de ahhoz most kicsit messze vagyunk. :( Ezért maradt Mohács. Kérdeztem párom, hogy végszükség esetén hány perc alatt érne be Pécsre? :) Azt mondta, ha nagyon sürgős akkor kb. 25 perc, plussz még átevickélni a városon... hát nem tudom...

Sajnos még nem tudjuk, hogy mi lesz a baba, én nagyon a fiúra hajlok, jövőhéten megyünk 4D-re. Remélem ott már látunk valamit, bár nem tudom, hogy ilyen korán látják-e. Akkor leszek 15 hetes.

A Down szűrés eredményét kb. mikor küldik?

Mohácson van kismama torna? Vagy valamilyen tanfolyam kismamáknak? Mert itt a védőnő semmit nem fog tartani. :(

Köszi, köszi, köszi. :)))))

2010. febr. 2. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!