Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, akinél úgy...

Van itt még olyan, akinél úgy volt, hogy bölcsibe kell mennie a picinek, anyagi okok miatt, aztán mégis sikerült valahogy megoldani, hogy ne kelljen?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nincs ötletem, mihez kezdjek.

Eddig gyedet kaptam, úgy éppen kijöttünk egy hónapban. Főleg azért is gond ez, mert a nagyobb gyerek is elég beteges, sokat hiányzik az oviból.


2014. szept. 10. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

igen, el is kezdtük a beszoktatást mikor hívott a főnököm, hogy otthonról is meg tudnám-e oldani a munkát, mert nem szívesen vigyorogna a gyerek betegségeihez.

ki is vettem gyorsan a bölcsiből, nagy nem tetszett az a hely, máshol meg nem vették fel... :)

2014. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerencsések vagytok! :)
2014. szept. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!