Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, esti mese után...

Anyukák, esti mese után olvastok esetleg valamit? Milyen könyv kapcsol ki benneteket egy nehéz nap után?

Figyelt kérdés
Én most Mosolyka könyvét kezdtem el.

2014. szept. 10. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Te döntesz című könyvet olvastam legutóbb.

Most másodjára álltam neki a Hajnalhasadásnak. :)


A nagyobb 5 éves, a kisebb 2 éves. Már régen olvasgattam. :)

2014. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
A szürke ötven árnyalata
2014. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zabmester ***** válasza:
100%

MINDIG olvasok valamit, főleg este :D Most kezdtem neki Rowling új könyvének (Kakukkszó), eddig nagyon tetszik, mondjuk én az Átmeneti üresedést is imádtam, pedig sokan lehúzták, akik valami Harry Potter szerűt vártak tőle. Nos igen, az új könyvei igencsak a felnőtteknek, felnőttekről szólnak, felnőtt nyelvezettel, felnőtt problémákkal.

Az elmúlt időszakban még ezeket a könyveket olvastam (illetve azok közül ezek tetszettek) :

Harper Lee: Ne bántsátok a feketerigót

Kertész Erzsébet: Vilma doktorasszony

Frank McCourt: Angyal a lépcsőn (ezt érzékenyebb lelkületűeknek nem igazán ajánlom, bár tény, hogy jó könyv)

Jenny Colgan: Találkozzunk a Cupcake kávézóban (ez viszont igazi kis lityilötyi, de a maga módján szórakoztató)

Mario Puzo: A keresztapa (merem állítani, hogy jobban tetszett így, mint a film, pedig az is nagy kedvencem)

Stephen King: Éjszakai műszak

Stephen King: A búra alatt

Stephen King: 11/22/63


Elég vegyes, de nagyjából az ilyeneket szeretem, nehéz lenne bekategorizálni. Ezen kívül elég sok tanulmányt is olvasok, de azokat nem sorolnám fel tételesen, mert az azért nem tipikusan szórakoztató irodalom.

2014. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!