Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszitternek szokás "borrava...

Bébiszitternek szokás "borravalót" adni?

Figyelt kérdés

Ma először fogom másra bízni 15 hónapos lányomat. A hölgy 600Ft/óra árban dolgozik, és nem tudom, hogy ha fizetésre kerül a sor, akkor pont annyit adjak-e neki amennyit kér, vagy esetleg kicsit többet? Szerintem nem szükséges a borravaló, hiszen nekem így is elég drága, de inkább megkérdezek másokat is, nehogy beégjek.

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 2. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell borravaló mert szabott árral dolgozik.


azért se mert ha megfelelő volt a hozzáállása és máskor is jön hozzászokik.

2010. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ne adj plusz pénzt , felesleges.
2010. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom számlát nem fog adni :)) én sem adnék borravalót.
2010. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék, maximum olyankor szoktam felfelé kerekíteni, ha mondjuk valaminek 400 forint a vége, és 500-asom van, de ez nem sűrűn fordul elő. Inkább azzal fejezném ki a megelégedettségemet, hogy ha többször is jönne a bébiszitter, hogy a sokadik alkalom után vennék neki egy doboz bonbont vagy ilyesmi. De nem egy alkalom után persze :)
2010. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül is pont annyit adtam neki amennyit kért.
2010. szept. 2. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyit kért ?
2018. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!